Užsienio investicijos

Nerūdijančio plieno lyderis „Outokumpu” plečia paslaugų centrą Vilniuje

Pasaulinis nerūdijančio plieno rinkos lyderis „Outokumpu”, kurio pagrindinė būstinė įsikūrusi Helsinkyje, plečia daugiafunkcinį paslaugų centrą Vilniuje. 2018 metais bendrovė planuoja įdarbinti 60 finansų specialistų. Atrankos į daugumą pozicijų bus paskelbtos jau 2018 metų pradžioje.

„Outokumpu” priėmė sprendimą įkurti Paslaugų centrą Vilniuje prieš pusantrų metų, ir jau po pirmųjų veiklos metų centras tapo svarbia „Outokumpu” grupės grandimi. Centras harmonizavo daugelį grupės procesų, tuo pačiu užtikrino savalaikį duomenų tiekimą bei atitikimą grupės standartams. Nuveikti darbai puikiai reprezentuoja pagrindinį „Outokumpu” strategijos elementą „Aukšto efektyvumo organizacija” (angl. „High performing organization”) – plokščia organizacinė schema, aiškiai apibrėžtos rolės, bei aukšta kiekvieno darbuotojo asmeninė atsakomybė už atliktą darbą.

„Outokumpu” globaliai vyksta organizacinių pokyčių programa, kurios pagrindiniai uždaviniai yra verslo procesų optimizavimas bei pasiruošimas „Outokumpu” skaitmeninei transformacijai iki 2020 metų. „Outokumpu” Vilniaus Paslaugų centro darbuotojai aktyviai dalyvauja šioje transformacijos programoje, ir jų indėlis nuolat didėja. Tolimesnė Vilniaus centro plėtra suteiks 60 naujų karjeros galimybių tiek jauniesiems talentams, tiek ir patyrusiems specialistams” – teigia Vilniaus Paslaugų Centro vadovė Daiva Sereikienė.

 

Pusantrų metų veikiančiame „Outokumpu” paslaugų centre Vilniuje sutelktos bendrovės finansų, pirkimų, duomenų valdymo ir informacinių technologijų funkcijos. Didžioji dalis jų vykdomos anglų kalba, tačiau dalis specialistų teikia paslaugas skirtingomis Europos kalbomis. Iš viso paslaugų centre dirba daugiau nei 100 specialistų.

„Outokumpu” paslaugų centras yra vienas iš sėkmingų pavyzdžių, kai svarbiausios, nuo pradžios iki galo atliekamos operacijos konsoliduojamos ne palaipsniui, o iš karto, nuo pat paslaugų centro įkūrimo. Bendrovės sprendimas ir toliau plėsti svarbų kompetencijų centrą yra ne tik esamos darbo rinkos įvertinimas, bet ir tolesnis jos vystymas į industriją įtraukiant daugiau specialistų”, – teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje” generalinis direktorius Mantas Katinas.

„Outokumpu” priklauso gamyklos Suomijoje, Vokietijoje, Meksikoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pardavimo padalinius ir paslaugų centrus daugiau nei  30 pasaulio šalių turinčioje bendrovėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų. 2016 metais „Outokumpu” pagamino 2,4 mln. tonų šalto valcavimo plieno lakštų, o gautos pajamos sudarė  5,7 mlrd. eurų. Bendrovė įtraukta į Helsinkio vertybinių popierių biržos sąrašą.

 

„Outokumpu” gamino nerūdijančio plieno produktus trečiojo Pasaulio prekybos centro dangoraižio Niujorke statyboms, Barselonos Šv. Šeimynos bazilikos rekonstrukcijai ir kitiems garsiems tarptautiniams projektams.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button