Statybos Vilniuje

Šalia Gilužio ežero toliau statomi daugiabučiai

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „HOMA“ Vilniaus Pilaitės mikrorajone toliau vysto projektą „Gilužio rivjera“ ir pradeda 6 projekto etapo statybas. Šalia Gilužio ežero vystomoje gyvenvietėje šiame etape suplanuoti 3 trijų aukštų namai. Iš viso juose bus įrengta 78 butai. Daugiau nei pusė iš jų su pasaulio kryptimi pietūs – vakarai. Įmonė į projekto plėtrą investuoja 6 mln. eur.

Naujausiame etape suplanuota 18 butų su 1,5 kambariu, 27 butai – su 2 kambariais, 33 butai – su 3 kambariais. Šalia daugiabučių suprojektuotos 176 antžeminės vietos automobiliams, įkrovimo stotelė elektromobiliams. Naujakuriams bus pasiūlyti erdvūs sandėliukai. Skaičiuojama, kad A+ energinės klasės būtų kaina prasidės nuo 72 tūkst. eur, o brangiausiųjų sieks – 170 tūkst. eur.

Kiekviename bute bus įrengtas individualus grindinis dujinis šildymas, vitrininiai langai. Pirmieji aukštai turės nuosavas terasas iki 100 kv.m., kiti butai –  iki 14 kv.m. ploto balkonus. Į teritoriją bus galima įvažiuoti dviem įvažiavimais. Vakarinį miesto aplinkkelį automobiliu bus galima pasiekti per 4 min. 6-ojo etapo statybų pabaiga planuojama 2021 m. gruodžio mėn.  

 

Net 30 proc. teritorijos projekte yra skiriama žaliai erdvei, kurioje bus įrengtos poilsio ir laisvalaikio zonos įvairaus amžiaus gyventojams. Suplanuotos aktyvios mankštos, tinklinio, jogos, vaikų žaidimų aikštelės, skaitymo bei poilsio erdvės.  

Pasak įmonės vykdančiosios direktorės Jurgitos Kveselaitės, „Gilužio rivjeros“ projektas – sulaukia tik geriausių atsiliepimų, tiek iš čia jau gyvenančiųjų, tiek iš tų, kurie dar tik ieško būsto sau ir savo šeimai.

„Į šios gyvenvietės gerbūvį investuojame daugiau nei 1,8 mln. eur. Esame pasiruošę ir toliau nuosekliai vystyti žaliasias bei laisvalaikio zonas, rūpintis teritorijos apželdinimu, bei kurti aplinką, kurioje tiesiog gera gyventi“, – teigia J. Kveselaitė. 

 

Ankstesni 5 projekto etapai buvo sėkmingai išparduoti per nepilnus dvejus metus. Iš 4 ir 5 etapų laisvų liko vos 10 butų.

„Šeštajame projekto etape dominuos 3 kambarių butai. Daugiau nei pusės viso šiame etape suplanuoto butų asortimento langai bus projektuoti į pietų ir vakarų kryptis. Kartu su vitrininiais langais šis derinys leis gyventojams į namus įsileisti visą naturalią gamtos šviesą bei šilumą“, – sako J. Kveselaitė.

Naujo etapo butų rezervacijos ir pardavimai startavo gegužės pradžioje. Pasak vadovės, pristačius projekto plėtrą klientams iš suplanuotų naujų etapų  10 proc. butų – jau parduoti.

 

Iš viso šalia Gilužio ežero įmonė jau suprojektavo 16 trijų aukštų daugiabučius. Visos iki šiol pastatytos gyvenvietės (I-VI etapai) investicijų vertė siekia – 25 mln. eur. Vilniaus mieste tai vienintelė gyvenvietė įkurta ant ežero kranto.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
23 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Antans
Antans
27 dienas (-ų)

Apeikit šią įmonę didžiausiu spinduliu. Melagiai, žada daug, padaro minimaliai, kokybės trūkumas. Kainos neadekvačios.  Gyvenam jų nesenai pastatytame ir dar statomame projekte. Apželdinimas tragiškas, viskas sukišta į molį, augaliukai sukišti, kai buvo lauke -8 laipsniai šalčio, pusę po žiemos išmirė, nes dar turėjo juos augint šiltnamiuose, o ne želdint. Viską teko raut ir savo pinigais iš naujo želdint, vežt juodžemį, nes tokio nerasta. Žolė pasėta į 1cm sluoksnio juodžemį, po apačia molis, niekas neauga, praplikus žolė, veisiasi pelėsis. Žadėta buvo ir vaikų žadimų aikštelės ir sporto, grillio aikštelės teritorijos viduje, jau nebebus ir dar nėra, jau greit bus metai, kai… Skaityti daugiau

Žinovas...
Žinovas...
30 dienas (-ų)

Dabar butai privalomi su A++ o čia rašo tik A+ !?

Vaclovas
Vaclovas
1 mėnesį

Veltauja. Tai Lietuvos (ar Vilniaus), ne saujelės sandėrio dalyvių, turtas – vaizdingiausios vietos. Parenginio samprata žemo lygio, atsilikusi.

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Vaclovas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button