Viena didžiausių nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių Lietuvoje „MG Valda“ plėtos „Aprangos“ grupės naują administracijos ir logistikos centrą „Vilniaus verslo parke“, Ukmergės g. 362. Investicijos į 3,6 ha ploto sklype plėtojamą projektą sieks 14 mln. eurų. Viso „Vilniaus verslo parko“ užimamas plotas siekia 8,5 ha. „MG Valda“ ir „Aprangos“ grupė priklauso vienam didžiausių koncernų Lietuvoje „MG Baltic“.

Administracinio ir logistikos centro, kuriame įsikurs beveik 200 „Aprangos“ grupės darbuotojų, statybos darbai pradėti praėjusių metų pabaigoje. 15 400 kv. m. kompleksą, kurį sudarys 1-3 aukštų pastatai, planuojama baigti statyti 2017 metų pabaigoje. Naujasis kompleksas išsiskirs unikalia architektūra bei aukščiausiais techniniais reikalavimais, tarp jų – statinio energiniam efektyvumui. Taip pat ypatingas dėmesys skiriamas kraštovaizdžio architektūrai, kuri darniai susilies su komplekso išore ir vidumi, pabrėždama mintį, kad mada kyla iš gamtos.

Pasak „Aprangos“ grupės generalinio direktoriaus Rimanto Pervenecko, įmonė visuomet kuria ambicingus ateities planus, tad naujas išskirtinis administracijos ir logistikos centras yra neišvengiama to dalis. Naujasis modernus administracijos ir logistikos centras leis įmonei užtikrinti aukščiausius veiklos standartus, efektyvesnį logistikos procesą. Taip pat naujojo pastato atidarymas sutaps su 25 metų sėkmingos „Aprangos“ grupės veiklos privačiame versle sukaktimi.

„MG Valdos“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė teigia, kad „built to suit“ projektai įmonei nėra naujovė. „Prieš kelis metus sėkmingai įgyvendinome panašų „Vilniaus duonos“ kepyklos projektą. Tuomet buvo pastatytas administracinis, gamybinis ir logistikos centras. Naujajam „Aprangos“ grupės projektui parinkta strategiškai patogi vieta, užtikrinanti gerą susisiekimą su kitais Lietuvos miestais bei leidžianti dėliotis tolimesnes plėtros galimybes. „Vilniaus verslo parke“ greta „Aprangos“ grupės planuojame, kad ateityje įsikurs ir kitų didžiųjų verslo atstovų padaliniai“, – teigia S. Survilaitė-Mekionienė.

Pastatą projektuoja „JP architektūros“ architektai, prisidėję prie ne vieno sėkmingo „MG Valdos“ NT objekto projektavimo, stato UAB „Mitnija“.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist