Sostinės savivaldybė viešajame svarstyme su visuomene aptars Liepkalnyje įsikūrusios UAB „Freor LT“, užsiimančios pramoninių bei komercinių šaldytuvų gamyba ir prekyba, plėtros planus. Įmonė siekia įgyvendinti trečiąjį plėtros etapą ir pastatyti prekybinės paskirties pastatą šalia jau esančių gamybinių pastatų.

Numatomas trečiasis plėtros etapas

Gretimuose sklypuose (Katiliškių g. 92 ir Kelmytės g. 3) šiuo metu vykdoma pagrindinė šaldytuvų gamyba ir surinkimas. Naujame pastate numatyta metalo gaminių iš metalo lakštų gamyba ir gaminių surinkimas (I aukšte). II aukšte numatyta gaminių pardavimo ekspozicijų salė.

„Antrame aukšte numatoma prekybos/ekspozicijų salė apie 4500m2. Pirmame aukšte numatomos gamybinės patalpos. Antrame aukšte dienos šviesai užtikrinti projektuojami stoglangiai. Projektuojamas pastatas bus prekybos paskirties. Šiuo metu teritorija užstatyta sandėliavimo, pramonės paskirties pastatais panašaus mastelio ir proporcijų. Pagrindinė naujai projektuojamo statinio paskirtis – gretimuose sklypuose vykdomos pramoninės ir komercinės šaldymo įrangos prekyba ir ekspozicija. Pastatą sudarys dvi funkcinės dalys: Pirmame aukšte vykdoma pagamintos produkcijos galutinis surinkimas/gamyba. Antrame aukšte – pagamintos produkcijos prekybos ir ekspozicijų salės (mažmeninės ir didmeninės prekybos). Pastate taip pat numatomos inžinerinės ir personalo patalpos. Pagrindinė gamybinė ir administracinė veikla vykdoma gretimuose sklypuose esančioje gamykloje, kurioje sukoncentruota visa administracija ir personalas. Šiame pastate numatoma iki 30 darbuotojų, kuriems numatoma, persirengimo patalpos, sanitariniai mazgai, poilsio/valgymo patalpos, apsaugos patalpos, administraciniai kabinetai“, – apie būsimą statinį rašoma projektiniuose siūlymuose.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Kelmytės g. 15, Liepkalnis;
  • Sklypo plotas – 14 498 m2;
  • Apželdintas sklypo plotas – 3 233,05 m2; (22,3% sklypo ploto)
  • Pastato bendras plotas – 9 117,24 m2;
  • Statinio aukštis – 2 aukštai (iki 12,60m aukščio);
  • Pastato energetinio efektyvumo klasė – A++;
  • Automobilių parkavimo vietų skaičius – 120 vnt. (antžeminis parkavimas);
  • Dviračių parkavimo vietų skaičius – 22 vnt.;
  • Projekto vystytojas/statytojas – UAB „Freor LT“;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Archistata“, projekto vadovė – Evelina Aistė Kačerovskytė.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki gruodžio 6-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu [email protected]. Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks gruodžio 6 d., 17.00 val., nuotolinės vaizdu transliacijos metu. Nuoroda į transliaciją pateikiama čia. Prisijungimo slaptažodis: q9yJJv

Atkreipiame dėmesį, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist