Baltupių mikrorajone miškingame Jomanto parke apleistas stadionas bus pritaikytas beisbolo sportui. Šiuo metu beisbolo mėgėjai neturi kitos vietos treniruotis ir rengti varžybas.

Nors aikštelė nėra pritaikyta beisbolui – ji per maža, o persirengimo patalpos ir stadiono tribūna yra visiškai apleistos ir avarinės būklės, stadione jau dabar vykdavo treniruotės.

Šiuo metu paruošti ir gyventojams pristatomi stadiono tvarkymo projektiniai pasiūlymai. Pagal juos didžioji aikštė bus išplėsta iki numatytų beisbolo žaidimo parametrų. Todėl joje bus galima vykdyti tarptautines rungtynes.

Taip pat bus rekonstruota mažojo beisbolo aikštė su treniruočių aikštelėmis. Ji bus pritaikyta žaisti ir lauko tenisą. Sporto aikštelės bus padengtos dirbtinės žolės ir gumos granulių danga. Išoriniu perimetru numatoma tenisito danga. Bus sutvarkyta vieno aukšto tribūna, joje įrengtos rūbinės su dušinėmis žaidėjams ir tualetais žiūrovams. Tribūnoje numatyta 80 vietų žiūrovams.

Bus tvarkoma ir aikštyną juosianti tvora, įrengiamas apšvietimas. Ateityje apšvietimą planuojama pritaikyti ir tiesioginėms varžybų transliacijoms per televiziją net ir tamsiu paros metu.

Per patį aikštės vidurį einantis pėsčiųjų takas bus perkeltas į rytinį pakraštį.

Viešas projektinių pasiūlymų svarstymas vyks spalio 18 d. Daugiau apie viešą konsultaciją rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad visuomenei pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas. Pritarus projektiniams pasiūlymams bus rengiamas techninis projektas.

Stadiono rekonstrukcijos darbai galėtų prasidėti pavasarį.

Projektas kainuos apie 900 tūkst. Eur. Stadiono tvarkymą finansuoja Lietuvos beisbolo asociacija iš Major League Baseball fondo (liet. Aukščiausia beisbolo lyga). Stadionas yra išnuomotas Lietuvos beisbolo asociacijai iki 2038 m. Pagal sutartį asociacija yra įsipareigojusi finansuoti stadiono rekonstrukciją.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

29 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist