Dainavos gatvėje bus statomas verslo centras

Greta „Eikos“ statomo multifunkcinio komplekso „Live Square“, kuriame įsikurs viešbutis „Hilton“, verslo centras ir apartamentai, planuojama statyti penkiaaukštį verslo centrą. Šiuo metu šiame Jasinskio ir Dainavos gatvių kampe parkuojasi automobiliai bei stovi statybiniai „vagonėliai“, kurie skirti „Eikos“ projekte dirbantiems statybininkams.

„Pirmame pastato aukšte projektuojama atviro plano erdvė – su galimybe atsirasti dienos metu veikiančiai kavinei, restoranui arba co-working biurui. Aukštesniuose aukštuose projektuojamas vienas biuras per aukštą ir kiekvienas aukštas – atviro plano, be pertvarų. Pastato šiaurinėje dalyje, prie Dainavos g. 5 projektuojamos 2 laiptinės, 2 liftų ir inžinerines šachtos“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Bus įrengta „išmani“ parkavimo sistema

Projektiniuose siūlymuose nurodoma, kad objekte bus įrengta automatinė „Wöhr Combilift 543“ trijų parkavimo lygių sistema.  Su šia sistema vietos išsirinkimas vyks automatiškai, valdymo dėžutės pagalba. Automobiliai iki parkavimo lygio bus nuleidžiami automobiliniu liftu, kur jau automatinė sistema atliks likusį darbą.

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Dainavos g. 7;
  • Pastato pagrindinis plotas – 1 962,00 m2; (antžeminė dalis – 1555m2, o požeminė 407m2);
  • Statinių aukštis – 5 aukštai;
  • Parkavimo vietų skaičius – 40 vnt.;
  • Projekto vystytojas – UAB „Monolitas 91“;
  • Projektinius siūlymus ruošė: UAB „DO architects“, projekto vadovė Gilma Teodora Gylytė.

Pasak Ričardo Čepo, investiticijos į šį projektą sieks 3 milijonus eurų ir bus ieškoma vieno nuomininko.

„Pokalbiai vyksta su potencialiais nuomininkais, kurie vertina matomą ir pravaziuojamą vietą, taip pat galimybę dirbti miesto centre, šalia Lukiškių aikštės. „Do Architects“ ir mes įdėjome nemažai žinių ir “meilės” į šį projektą,  tikimės, jog nuomininkai ir pastato lankytojai įvertins“, – užbaigia savo mintį Ričardas Čepas.

Planuojama, kad statybos prasidės rudenį arba 2019-ųjų pavasarį, nes viskas priklausys kaip greitai bus surastas šio pastato nuomininkas. Statybų trukmė – 18 mėn.

Viešas svarstymas

Visuomenės atstovai iki rugsėjo 7-osios savo pasiūlymus gali teikti elektroniniu paštu paštu [email protected]. Projekto viešas svarstymas numatomas penktadienį, rugsėjo 7 d., UAB „DO architects“ biure, Raugyklos g. 21. Diskusijų pradžia 17.00 val.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist