UAB „PK Invest“, priklausanti tarptautinei AS „Pro Kapital Grupp“ grupei, pasirašė rangos sutartį keturių gyvenamųjų pastatų komplekso ir požeminės stovėjimo aikštelės vystymui Vilniaus senamiestyje.

Rangovu pasirinkta UAB „Merko statyba, su kuria buvo pasirašyta 10,8 mln. eurų (be PVM) sutartis.

UAB „Merko statyba“ įgyvendins „Šaltinių namų“ kvartalo plėtros planus ant senamiesčio kalvos tarp Aguonų ir Vingrių gatvių. Numatyta statybų pradžiai – šių mėtų sausio mėnuo. Darbus ketinama užbaigti per 24 mėn. nuo jų pradžios.

Naujame kvartale planuojama 116 butų nuo 37 iki 135 kv.m. ploto.

Pastatai bus skirtingų aukščių – nuo triaukščių su mansardomis iki penkiaaukščių su mansardomis. Čia taip pat bus dviejų aukštų požeminė automobilių saugojimo aikštelė, kurioje numatytos 128 automobilių parkavimo vietos bei 106 sandėliukai

Kai kurie pasirinkti architektūriniai sprendimai bus apskritai unikalūs ir nematyti Vilniuje. Neabejoju, kad tai bus malonus netikėtas atradimas daugeliui.

„UAB „Merko statyba“ taip pat buvo „PK Invest“ rangovu vystant „Šaltinių namų“ pirmąjį kvartalą, dėl to džiaugiamės, kad ir naująjį „Šaltinių namų“ Pietinės kalvos kvartalą vystysime kartu su patikimu partneriu“, – teigia Neringa Rasimavičienė, „Prokapital“ vadovė.

Pasak jos, Vakarinės kalvos kvartalo koncepcija vertybėmis bus itin panaši į ankstesnįjį „Šaltinių namų“ etapą ir išlaikys tai, ką jame pamilo pirmieji kvartalo gyventojai. „Visgi savo architektūra ir stiliumi jis bus iš esmės kitoks – išplanavimo, apželdinimo ir fasadų kompleksas išpildys paslėpto itališko sodo mieste viziją, o kai kurie pasirinkti architektūriniai sprendimai bus apskritai unikalūs ir nematyti Vilniuje. Neabejoju, kad tai bus malonus netikėtas atradimas daugeliui“, – sako N.Rasimavičienė.

Šiuo metu jau rezervuota daugiau nei 30 statysimo kvartalo butų. Pasak N.Rasimavičienės, didelė šių klientų dalis Vakarinės „Šaltinių namų“ kalvos kvartalo vystymo laukė kelerius metus. „Pirmojo kvartalo gyventojų rekomendacijos iš lūpų į lūpas savo draugams ir pažįstamiems yra šios sėkmės priežastis, mat apie renkamas rezervacijas nebuvo skelbta viešai. Keletą butų investicijai taip pat rezervavo jau esami mūsų klientai. Tai vienareikšmiškai geriausias vystytojo darbo įvertinimo rodiklis“, – sako NT vystytojo „Prokapital“ vadovė Lietuvoje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist