Viešajame svarstyme su visuomene bus aptariami naujos savitarnos autoplovyklos projektiniai siūlymai. Autoplovykla būtų statoma greta Visalaukio ir Ragučio gatvių žiedinės sankryžos. Šioje autoplovykloje vienu metu būtų galima plauti iki 7 automobilių. Taip pat būtų įrengtas kilimėlių valymo aparatas, dvigubi salono siurbliai bei šluosčių aparatas.
Projekto techniniai parametrai
- Planuojamo objekto adresas – Visalaukio g. 4, Balsiai;
- Sklypo plotas – 2 174 m2;
- Apželdinta sklypo plotas – 1 043,52 m2 (48% sklypo ploto);
- Statinio bendras plotas – 211 m2;
- Statinio aukštis – 1 aukštas (iki 3,65m aukščio);
- Pastato energetinio efektyvumo klasė – nenurodyta;
- Automobilių parkavimo vietų skaičius – 4 vietos:
- Projekto vystytojas – UAB „Delca Invest“;
- Projektinius siūlymus ruošė UAB „Damprojektas“, projekto vadovas – Simonas Turskis.
Viešas svarstymas
Projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks lapkričio 21 d., 15.00 val., nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda į transliaciją pateikiama čia. Prisijungimo slaptažodis: 2WmDu0
Vilniaus miesto savivaldybė taip pat informuoja, kad viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.



