Aktyvi biurų plėtra Vilniuje tęsiasi. Konstitucijos prospekte, dažnai vadinamame centriniu Vilniaus verslo kvartalu, iškils naujas biurų centras.  Dešiniajame Neries krante, teritorijoje išsidėsčiusioje tarp Nacionalinės dailės galerijos ir „Forum Palace“ daugiafunkcio centro, įsikursiančiame pastate vienu iš pagrindinių biurų centro nuomininkų taps SEB bankas, kuriam renkantis biurų pastatą atstovavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

„Vilniaus miesto verslo širdis – Konstitucijos prospektas – dėl čia pastatytų naujų A klasės biurų savo kokybe prilygsta didiesiems Vakarų Europos miestams. Centriniame verslo kvartale koncentruojasi  finansines, teisines ir kitas profesionalias paslaugas teikiančios įmonės, kurioms ypač svarbi išvystyta infrastruktūra, vietos patogumas klientams ir partneriams. Šiuolaikiški biurai patogioje vietoje taip pat padeda įmonėms pritraukti talentingus darbuotojus. Naujieji nuomininkai atitinkamai kelia itin aukštus reikalavimus biurų plėtotojams ir valdytojams, kurie užtikrina, kad pastatai būtų modernūs ir draugiški aplinkai“, – sako „Newsec“ partneris, Nuomininkų grupės atstovavimo vadovas Baltijos šalyse Martynas Babilas.

M. Babilas pabrėžia, kad sandoris sudarytas daugiau nei du metai prieš persikraustymą ir atspindi itin aukštą kokybiškos biurų erdvės paklausą Vilniuje.

„Taip anksti sudarytas sandoris demonstruoja racionalų nuomininkų nuoseklumą priimant sprendimus – iš anksto planuojant biuro relokaciją galima tinkamai suprojektuoti patogiausią scenarijų. Vilniaus biurų rinkoje sandoriai vis dažniau sudaromi 18-24 mėn. prieš persikraustymą – tokiu būdu nuomininkai turi galimybę išsirinkti tinkamą pastatą bei būti garantuoti, kad bus patenkinti visi jų lūkesčiai“, – sako „Newsec“ Nuomininkų grupės atstovavimo vadovas Baltijos šalyse.

Naujas biurų kompleksas bus A klasės, užims 12,700 kv. metrų ir bus statomas 50 arų teritorijoje. Biurų kompleksą plėtoja investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ valdomas „Lords LB Special Fund II“ fondas.

„Pasiekėme susitarimą su vienu iš pagrindinių nuomininkų – SEB banku. Tai bus aplinkai itin draugiškas biurų kompleksas, sertifikuotas pagal aukščiausią – „BREEAM Outstanding“ – standartą. Pastatas duris atvers iki 2020 m. vidurio“, – sakė „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis.

Į naują biurų kompleksą persikels SEB banko administracijos būstinė ir kiti banko padaliniai, jame taip pat bus įkurtas didžiausias ir moderniausias SEB banko klientų aptarnavimo centras Vilniuje. SEB grupės paslaugų centras, veikiantis Vilniuje, į šį biurų centrą nesikels. Planuojama, kad naujame centre, maždaug 10,000 kv. metrų plote, 2020 m. vasarą įsikurs apie 1,1 tūkst. SEB banko darbuotojų.

„Šiuo metu banko padaliniai Vilniaus mieste yra įsikūrę penkiuose skirtinguose pastatuose ir tai nėra efektyvu. Persikėlę į vieną biurų centrą, mes optimizuosime savo veiklą užimdami mažiau ploto, tačiau sukurdami žymiai kokybiškesnę darbo aplinką savo darbuotojams ir inovatyvias klientų aptarnavimo erdves. Manome, kad pasirinkta vieta bus labai patogi tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams“, – sako Aivaras Čičelis, SEB banko prezidento pavaduotojas ir valdybos narys.

Pasak jo, besikeičianti bankininkystė lemia ir tai, kad keldamasis į naujas patalpas bankas keis ir savo organizacinius procesus, darbo aplinką ir kultūrą, kad procesai vyktų greičiau ir paprasčiau, o bendradarbiavimas tarp kolegų – efektyviau. Skandinaviškoje darbo aplinkoje bus įrengiamos skirtingos darbo erdvės įvairiems darbuotojų poreikiams: komandiniam ir individualiam darbui skirtos darbo vietos, erdvės susikaupti ir atsipalaiduoti, taip pat užtikrintos nuotolinės darbo vietos ir pan.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist