Vienas didžiausių bendradarbystės tinklų Europoje „Talent Garden“ įžengė ir į Vilnių. Šį ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną, senamiestyje duris atvėrus bendradarbystės erdvei „Talent Garden Vilnius“, Lietuvos sostinė tapo 20-uoju šio tinklo miestu Europoje.

„Talent Garden Vilnius“ įsikūrė daugiau kaip 2 000 kv. m ploto erdvėje Vilniaus gatvėje (Vilniaus g. 33). Erdvę jai priklausančiame pastate įkūrė investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“, šių metų birželį pasirašiusi franšizės sutartį dėl atstovavimo šiam tinklui.

Iš viso erdvėje yra daugiau kaip 230 darbo vietų, daugiau kaip pusė iš jų yra privačiuose kabinetuose, taip pat įrengta 150 vietų moderni konferencijų salė.

„Talent Garden“ tinklo bendraįkūrėjas ir vadovas Davide Dattolipabrėžia, kad Lietuva jų bendradarbystės tinklui yra svarbi šalis. „Pradėję veiklą Italijoje, prieš ketverius metus įkūrėme pirmą bendradarbystės erdvę už šios šalies ribų. Simboliška, kad ji buvo Kaune. Šiandien džiaugiamės galėdami siekti mūsų tikslo – kurti vertę sujungiant žmones – ir Vilniuje, kuriame gimsta daug naujų idėjų“, – sako D. Dattoli.

Jis įvertino ir naujosios „Talent Garden Vilnius“ erdvės vietą. „Džiaugiamės puikia šios erdvės lokacija, aplinka bei tikime, kad ir toliau sėkmingai tęsime bendradarbiavimą su šio projekto partneriais kurdami aktyvią veiklą naujojoje erdvėje“, – sakė D. Dattoli.

Kad naujoji bendradarbystės erdvė Lietuvos sostinėje yra reikalinga rodo ir tai, jog iki „Talent Garden Vilnius“ atidarymo buvo pasirašytos sutartys dėl daugiau kaip pusės darbo vietų nuomos privačiuose kabinetuose. „Tikime, kad ši bendradarbystės erdvė taps svarbia susitikimų bei naujų idėjų kūrimo vieta. Esame pasirengę ir toliau aktyviai prisidėti, kad čia būtų puikios sąlygos dirbti, mokytis ir bendrauti“, – sakė Vytautas Bakšinskas, „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas.

„Talent Garden Vilnius“ sieks sujungti ne tik galimybes dirbti bei mokytis, bet ir čia susitinkančius žmones. Čia įsikūrusi Lietuvos verslo angelų asociacija „LitBAN“ kartu su partneriais planuoja įvairius renginius startuoliams, investuotojams.

„Talent Garden Vilnius“ įsikūrė pripažinto šalies architekto Justino Šeiboko sukurtame buvusiame Ryšių ministerijos pastate, o jo patalpas naujajai erdvei pritaikė architektė Ieva Folk. „Talent Garden Vilnius“ atidarymas užbaigė pastaruosius dvejus metus vykusius pastato atnaujinimo ir kitus darbus, į kuriuos „INVL Baltic Real Estate“ investicijos iš viso siekia apie 2 mln. eurų.

2011 metais Italijoje įkurtas „Talent Garden“ tinklas veikia 20 Europos miestų 8 šalyse, jo daugiau kaip 25-iose erdvėse darbuojasi per 4 500 kūrybinių ir skaitmeninių industrijų profesionalų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist