Startuolis logistikos procesų valdymo platforma „IZI Logistics“ rado iki šiol rinkoje neužimtą nišą – pasiūlė galimybę susijungti logistikos bendrovėms ir tiekėjams. Platformą valdanti bendrovė „Išskirtinis mąstymas“ planuoja, jog smulkiajam ir vidutiniam verslui tai būsianti iki tol rinkoje nematyta alternatyva planuojant prekių pristatymo procesus.

„Nišą pamatėme stebėdami rinką „blogąją“ jos patirtį, matydami, kaip neefektyviai įmonėse yra valdomi logistikos procesai. Taip ir gimė mintis savarankiškai kurti logistikos procesų valdymo platformą bei ją vystyti“, – komentuoja platformą „IZI Logistics“ valdančios bendrovės „Išskirtinis mąstymas“ e-komercijos pardavimų skyriaus vadovas Mantas Šarskus.

Anot jo, dažniausiai įmonės, kurios gamina savo produkciją arba užsiima didmeninė prekyba, glaudžiai bendradarbiauja su logistikos kompanijomis ir nuolat ieško greičiausių bei pigiausių būdų, kaip pristatyti krovinį klientui. Tačiau dažnu atveju šie procesai būna komplikuoti ir reikalauja didelių pastangų bei žmogiškųjų resursų, o tai kainuoja ir pinigų, ir laiko.  

„IZI Logistics“ leidžia automatizuoti tokius procesus. Vartotojas pateikia sistemai užsakymą kroviniui vežti iš taško A į tašką B, vežėjai yra automatiškai informuojami apie tokį kliento poreikį ir nedelsiant teikia savo pasiūlymus kroviniui vežti. Tuomet vartotojas renkasi iš visų pasiūlymų, kurių vežėjai tarpusavyje nemato. Išsirinkęs geriausią ir jį patvirtinęs, vartotojas pasirašo su vežėju sutartį, o visą krovinio pristatymo kelią toliau stebi „IZI Logistics“ platformoje iki pat pristatymo klientui.

Žengs ir į kaimynines šalis

Bendrovė į platformos sukūrimą investavo apie 110 tūkstančių eurų.

„Mes orientuojamės į smulkųjį ir vidutinį verslą, gamybininkus ir žaliavų tiekėjus, kuriems tenka naudotis logistikos įmonių paslaugomis ir jiems nesvetimi su tuo susiję sunkumai“, – teigia M. Šarskus.

Pavyzdžiui, vienas iš pirmųjų klientų, aktyviai prisidėjusių prie „IZI Logistics“ platformos testavimo savo veikloje, buvo plastiko perdirbimu ir gamyba užsiimanti UAB „Polivektris“. Anot šios bendrovės komercijos skyriaus vadovės Irinos Kazakevič-Dilienės, vidutiniškai pervežant 100 tonų krovinių per mėnesį logistikos įmonių pagalba, naudodamasi platforma bendrovė sutaupė keturženkles sumas, net neskaičiuojant sutaupyto laiko.

Vežėjams registracija yra nemokama, o platformos vartotojams yra taikomi skirtingi planai, priklausantys nuo poreikių. Į platformą gali registruotis logistikos bendrovės, turinčios ne mažiau nei 10 automobilių.

„Norėdami užtikrinti kokybiškas paslaugas, bendradarbiaujame su logistikos įmonėmis, kurios yra nepriekaištingos reputacijos savo sferoje. Taip pat ateityje klientai turės galimybę įvertinti konkretaus pervežėjo suteiktas paslaugas, reitingas bus viešai matomas kitiems vartotojams „IZI Logistics“ platformoje. Planuojame, jog šių metų trečią ketvirtį klientams teiksime patogią sandėlio valdymo platformą „Warehouse“. Šiame etape norime įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, o metų pabaigoje  žadame plėstis ir į kaimynines rinkas – Latviją, Estiją bei Lenkiją“, – komentuoja M. Šarskus.

Daugiau informacijos: https://www.izi-logistics.com/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

12 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist