Workland“, didžiausias Baltijos šalyse pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių operatorius, Vilniuje 2022 – ųjų spalį atvers jau 5 – ojo centro duris. Naujausia lokacija – Vilniaus verslo rajonas, verslo centras „3 Burės“, įsikūręs Lvivo gatvėje 25. Šiuo metu patalpos įrenginėjamos.

„3 Burės“ biurų kompleksas pasirinktas dėl ypatingai geros lokacijos, kuri atitinka visus „Workland“ vietos pasirinkimo kriterijus: pastatas lengvai atpažįstamas, nesudėtingai randamas, puikus susisiekimas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Pastatą supa multifunkcionali aplinka – net du prekybos centrai, daugybė restoranų, valstybinės institucijos.

Dar daugiau funkcionalumo ir komforto verslui

„Naujasis centras „Workland Burės“ bus spalvingo ir šviesaus dizaino, su daug natūralios dienos šviesos – kiekvienas biuras turės didelius langus, pro kuriuos atsivers spalvingos Vilniaus centrinės dalies panoramos. Kaip ir kiekviename „Workland“ centre turėsime erdvią virtuvę su visa įranga, vietą bendruomenės neformaliems renginiams, tylias bendradarbystės „coworking“ erdves. Siekiama atskirti darbo erdves, kuriose būtų lengva susikoncentruoti ir produktyviai dirbti, nuo pramogų ir laisvalaikio erdvių, kuriose vyksta bendruomenės renginiai. Šiame centre įrengėme daugiau nei įprasta posėdžių salių ir pokalbių būdelių, nes matome, kad tam poreikis vis didėja. Kadangi tai jau šeštoji lokacija Lietuvoje, stengiamės savo žiniomis ir patirtimi praturtinti kiekvieną naują vietą,“ – Teigia „Workland“ centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė.

Šiam centrui interjerą kuriančios architektų komandos „NOARCHITECTS“ vadovas Markas Grinevičius teigia, kad kuriant dizainą siekiama sukurti biurą, kuris atlieptų pasikeitusius naudotojo poreikius. Po pandemijos žmonės nori grįžti į biurus, kurie geriausiai tinka darbui – ten, kur gali susikaupti ar rasti patogią erdvę pertraukai, kur būtų daugiau erdvės, nei namuose. Biure žmonės nenori, kad juos blaškytų triukšmas, todėl ypatingas dėmesys skirtas ergonomikai ir patogumui – sako interjerą „Workland“ erdvėms kuriantis architektas Markas Grinevičius.

Dizainas, įkvėptas sportinių jachtų ir žmogaus stiprybės

Pasak M. Grinevičiaus, „Workland Burės“ dizainą įkvėpė „Vendée Globe“ vienutininkų regata, kuri skrieja aplink pasaulį, demonstruojanti įkvepiančią žmogaus stiprybę, charakterio tvirtumą bei motyvaciją.

„Kurdami interjerą naujajam „Workland“ centrui galvojome apie šios bendruomenės narius, kurie mums priminė sportinių jachtų kapitonus – stiprias asmenybės, turinčias išskirtinių savybių įvairiausiose profesinėse srityse. Tad ir interjere kūrėme asociacijas su sportinių lenktynių dalyvių jachtomis: derinome sintetines ir natūralias medžiagas, ryškius techninius elementus, primenančius sportinės jachtos detales. Taip jungėme aukštųjų technologijų aplinką su elegancija, užtikrintumą su įkvėpimu. Medžiagos taip pat buvo renkamos atsižvelgiant į žmonių poreikius – kad būtų malonios liesti, ilgaamžės bei atspindinčios kokybiškos aplinkos pojūtį,“ – apie „Workland Burės“ dizainą pasakoja Markas Grinevičius.

„Funkcionalumas, lankstumas, motyvuojanti aplinka – tai didelė vertė tiek „Workland“ nariams, tiek aplinkinių pastatų nuomininkams, kurie galės lengvai pasinaudoti šios bendradarbystės erdvės teikiamomis paslaugomis, pavyzdžiui – posėdžių salėmis su vaizdo konferencijų įranga, laikinomis darbo vietomis ar biurų nuoma trumpam laikotarpiui. „Workland“ yra atviras tiek visai tarptautinei šio tinklo bendruomenei, tiek ir išorės klientams. Tikime, kad tokių paslaugų centro atsiradimas „3 Burės“ centre suteiks vertės ir aplinkiniams ofisams,“ – sako „Workland“ vadovė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist