Nekilnojamas turtas

Vietoj planuotų socialinių butų Jeruzalėje iškilo daugiabutis

Vietoj planuotų socialinių butų Jeruzalės mikrorajone iškilo kandidato į energetikos ministrus Dainiaus Kreivio verslo statytas daugiabutis, skelbia portalas LRT.

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, leidimas jam statyti buvo išduotas neteisėtai, tačiau politiko įmonės projektą išgelbėjo konservatorių partnerių Vilniaus savivaldybėje parašai. Su bendrove pasirašyta taikos sutartis, leidusi keisti sklypo detalųjį planą pagal jau vykusias statybas.

Daugiabutį Jeruzalės mikrorajone šioje vietoje statė su D. Kreiviu susijusi bendrovė „Statybų gausa“. Politikas bendrovę valdo per „Cactus“, kurioje D. Kreiviui priklauso 40 proc. akcijų, skelbia LRT.

Ant portalo, politiko verslo statyti butai iki šiol pardavinėjami, o daugiabučio statybos baigtos šių metų vasarį.

Pagal ankstesnius sostinės valdžios planus turėjo iškilti visuomeninės paskirties pastatas, į kurį turėjo keltis Verkių seniūnijos darbuotojai, taip pat dalyje pastato turėjo būti įrengti socialiniai būstai.


D. Kreivys sako apie tai nieko nežinantis.

„Įmonių veikloje nedalyvauju, situacijos nežinau ir negaliu pakomentuoti, – LRT teigė jis. – Aš dar kartą pasikartosiu: esu Seimo narys, 10 m. politikoje ir su verslais nieko bendro neturiu.“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Arvydas Norkūnas
Arvydas Norkūnas
1 mėnesį

A. Zuokas labai itikinamai paaiškino kodėl sklypo paskirtis buvo pakeista. Žvelgiant giliau socialinio būsto pageidaujantiems asmenims sklypo vieta tikrai nėra svarbiausias dalykas, tikriausiai čia jiems iki šiol taip ir nebūtų nieko pastatyta. Dabar gavo naudą miestas, darbininkai bei bendrovė. Spauda galėtų paklibinti savivaldybės duris į kurią vietą numatyta perkelti būsimus socialinius statinius. Miesto istorinė patirtis rodo, kad prieš šimtą metų jie, beje labai gražūs, stambūs ir kokybiški, buvo statomi miesto pakraščiuose, kalbu apie Paupio – Paplaujos sandūrą.

VilnietisX
VilnietisX
1 mėnesį

Seniūnija šioje vietoje būtų labai tikus

Back to top button