Nekilnojamas turtas

Seimo viešbutį siūloma užleisti pabėgėliams iš Ukrainos

Seimo Laisvės frakcija kreipėsi į Seimo Valdybą, ragindama suteikti leidimą tiems Seimo nariams, kurie to nori, Seimo viešbutyje apgyvendinti nuo Rusijos karinės agresijos Ukrainoje bėgančius žmones.

Frakcija pabrėžia, jog Putino režimui pradėjus karinius veiksmus prieš Ukrainą, į Lietuvą bei kitas regiono šalis atvyksta vis daugiau karo pabėgėlių, daugiausiai – moterų ir vaikų. Lietuvos gyventojai, juridiniai asmenys, bendruomenės, katalikų parapijos, vienuolijos yra skatinami siūlyti šiems žmonėms laikino apgyvendinimo vietas.

Parlamentarai atkreipia dėmesį, kad Seimo viešbutis Vilniuje yra apgyvendintas nepilnai, todėl, rodydami solidarumą su už laisvę kovojančiais ukrainiečiais, siūlo suteikti galimybę šiose patalpose apgyvendinti iš Ukrainos atvykstančius pabėgėlius bei jų šeimas.

 

„Kviečiame Seimo narius solidarizuotis su nuo karo bėgančių asmenų iššūkiais bei pasinaudoti savo privilegijomis bendram tikslui ir taip parodyti deramą pavyzdį visuomenei“, – sako Laisvės frakcijos narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.

Jadvyga Bieliavska (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vaclovas

Tas miesto šerdies lopinėlis virtęs tikru nuošaliu, pagaliau ukrainiečiai jam suteiks gyvasties. O dar greta, Gynėjų gatvėje, bent jau buvo ukrainiečių virtuvės valgovė (gal ir yra). Mintys nuotaikai praskaidrinti.

Ir seimą

taip pat

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button