Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB „Victory Development III“.

Daugiabučių projektas pradėtas vystyti praėjusių metų kovą šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, Visorių rajone. Jo plotas sieks 6295 kv. m, o naujiesiems gyventojams bus įrengti 125 butai. Pasak projekto savininko Manto Galdiko, kiek atokiau nuo miesto centro esanti lokacija buvo pasirinkta atsižvelgiant į projekto koncepciją ir rinkos diktuojamą poreikį.

„Tai lokacija, kuri leidžia įgyvendinti norą būti per žingsnį nuo miesto centro ir jausti ryšį su gamta. Naujasis projektas ribojasi su natūraliu mišku – Visorių parko dalimi, kas dažniausiai ir lemia apsisprendimą turėti savo namus būtent čia. Mišką pajusti, praktiškai, galima pro atvertą namų langą, iš savo balkono, terasos ar kiemelio. Tankėjančioje sostinėje tokių unikalių galimybių mažėja. Be to, arti esanti gerai išplėtota aplinkinių mikrorajonų infrastruktūra, patogus susisiekimas ir moderni aplinka didina potencialų būsto vertės prieaugį ateityje“, – lokacijos pasirinkimą grindžia M. Galdikas. 

Vystomame projekte daug dėmesio bus skirta objekto jaukumui bei saugumui, todėl nedidelė projekto bendruomenė – iki 125 naujakurių – tą pajus per įdiegtus modernius saugumo sprendimus.

Gyventojai čia jausis tarsi gyventų nuosavame name, kur saugu, gera ir ramu. Projekto teritorija yra uždara ir stebima vaizdo kameromis, saugumas užtikrinamas kodinėmis spynomis. Taip pat įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 126 vietomis

Projektas „Visi savi by CITUS“ atitiks A++ energetinę klasę ir išsiskirs draugiškomis aplinkai ir žmogui idėjomis. Pietinė projekto sklypo dalis ribojasi su 47 ha dydžio Visorių miško parku, o per ateinančius metus objekto teritorijoje planuojama pasodinti daug įvairiaspalvių želdinių bei įrengti žaliąsias zonas su moderniais mažosios architektūros elementais.

„Šiandien rinkai siūlomi nauji projektai pasižymi tvarumu ir patraukliais poilsio bei laisvalaikio sprendimais šalia namų, kuriuos ypač vertina šiuolaikiški miesto žmonės bei šeimos. Tad vidiniame sklypo kieme bus įrengtos pynės, karuselė ir batutai vaikams, modernūs ir patvarūs sporto treniruokliai, išskirtinė, privati lounge zona su pergola“, – apie „Visi savi by CITUS“ idėją pasakoja M. Galdikas.

„Visi savi by CITUS“ pirkėjai gali rinktis 1-4 kambarių butus, kurių dydžiai siekia nuo 26 kv. m iki 101 kv. m ploto.

Anot Deivido Žuko, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, su „Visi savi by CITUS“ plėtotoju bankas turi nemažą ankstesnę patirtį – finansavo ne vieną jų plėtojamą objektą Vilniaus mieste.

„Klientas turi didelę patirtį plėtojant būsto projektus, prie kurių įgyvendinimo ne kartą finansiškai esame prisidėję. Kiekvienu atveju buvome patenkinti bendradarbyste, todėl sutikome finansuoti ir šį projektą“, – sako finansų ekspertas.

Jis teigia, kad kiekvienas naujas prašymas finansuoti bet kokį naują objektą yra svarstomas atskirai. Atsižvelgiama į jo patrauklumą, riziką bei likvidumą.

„Toks, didesnis nei vidutinės apimties objektas, šiuo metu rinkoje yra itin paklausus. Nors jis dar nepabaigtas, tačiau jau dabar yra rezervuota apie 60 proc. visų butų. Tad pagal šį rodiklį matome, kad pajamos iš būstų pardavimo užbaigus projektą pilnai dengtų kreditą, todėl galime būti ramūs dėl objekto likvidumo ir kredito pasidengimo“, – teigia „Bigbank“ atstovas.

„Bigbank“ palankumą Visoriuose vystomo projekto atžvilgiu lėmė ir tai, kad tai ne ateities, o jau šiuo metu sklandžiai įgyvendinamas projektas.

„Statybos leidimai, visi reikalingi dokumentai, pradėtas statybų procesas bei projekto vystymo greitis – visa tai nuo pat pradžių teikė saugumą ir aiškumą. Taip pat projektas turi tikslią perspektyvą laike – kitų metų viduryje jis jau turėtų būti užbaigtas, dabartinėje rinkoje tas irgi aktualu“, – pažymi D. Žukas.

Anot jo, projektas jau turi savo klientų ratą, yra itin vertinamas ir patrauklus plačiai pirkėjų auditorijai.

„Esame finansavę ne vieną objektą panašioje lokacijoje ir išankstiniai butų pardavimai tiek tada, tiek ir dabar rodo, kad tai patraukli vieta ieškantiems būsto. Be to, garantijų ir saugumo suteikė, kad tai pakankamai standartinis projektas, savo kainodara taikantis į aukštesnę ekonominę klasę. Žinoma, žavesio jam pridėjo supanti žaluma ir ramybė, netoliese esantis miškas ir visa infrastruktūra, kurios žmonėms reikia“, – tvirtina banko atstovas.

Projekto „Visi savi by CITUS“ statybos prasidėjo 2022 m. kovą. Pagrindinis finansuotojas – bankas „Bigbank“, kuris suteikė 6,32 mln. eurų paskolą. Šiuo metu statybos darbai jau perkopė 60 proc., parduota daugiau nei pusė visų butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų viduryje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.