Nekilnojamas turtas

Perspektyviausių Vilniaus rajonų TOP 3

Praėję metai NT rinkai žadėjo nemažai iššūkių, tačiau daugelis pesimistinių pavasario prognozių taip ir liko tik prognozėmis: po nedidelės pauzės, ši rinka ir toliau augo, o rudenį džiugino ir rekordiniais NT pirkimo-pardavimo sutarčių skaičiais.

Prognozuojama, kad 2021 metais rinka ir toliau augs, tad besidomintiems naujo būsto įsigijimu, aktualu įvertinti – kurie gi Vilniaus rajonai galėtų būti laikomi pačiais perspektyviausias? Savo TOP 3 dalijasi NT ekspertas Tomas Rusakas.

Gyventojai ir vystytojai iš naujo atrado Paupio rajoną

„Žinoma, Paupys nėra „šviežias“ rajonas, tačiau per kelis pastaruosius metus tikrai sustiprėjo, išgražėjo – ir šiame rajone pastaruoju metu fiksuojamas itin išaugęs pardavimų skaičius. Kaip nebūtų keista, pasikeitusi pietinė Vilnelės upės dalis labai padėjo kainų augime – tai vienas iš sėkmingiausių rajonų parduodantiems senos statybos objektus. Prie šio rajono atsigavimo prisideda ir patogi jo vieta: Paupys yra visai šalia centrinės miesto dalies, tad itin domina jaunesnius NT pirkėjus.

 

Paupys ir toliau vystomas bei puoselėjamas, todėl ir 2021 metai,manau, bus geri ne tik vystytojams, bet ir antrinės rinkos pardavėjams, bei, žinoma, ir pirkėjams,“ teigia T. Rusakas

Gyvenimas šalia Senamiesčio – už prieinamą kainą

Dar vienas rajonas, rodantis potencialą, pasak T. Rusako – Markučiai.

„Šis rajonas sparčiai keičiasi, gražėja, o jo itin patogi lokacija, artumas Senamiesčiui, Pavilnio regioniniam parkui taip pat daro Markučius vis patrauklesnius pirkėjams bei vystytojams. Pirkėjai itin vertina galimybę būti arti gamtos, pasivaikščioti palei visą rajoną juosiančią Vilnelę bei lengvai pasiekti miesto centrą – ir šis rajonas visa tai suteikia“, teigia NT ekspertas.

 

Pasak T.Rusako, Markučiuose kainos nėra itin išaugusios, o rajono vystymo planai yra itin gerai nuteikiantys, tad artimiausius metus jis tik populiarės ir pirkėjų, ir pardavėjų tarpe.

Naujininkai keičia savo veidą

Kai kam Naujininkai asocijuosi su ne itin saugiu rajonu, tačiau, pasak NT eksperto, šis rajonas auga ir keičiasi jau kelis pastaruosius metus bei vis labiau užsitarnauja „centrinio rajono“ vardą.  

„Mano vertinimu, Naujininkai per ateinančius 3-5 metu taps ypač paklausiu sostinės rajonu: jis tik tik itin geroje vietoje, bet ir apdovanotas sparčiai gerėjančia infrastruktūra, atsirandančiais naujais projektais – todėl tiems, kurie laukia geros progos investuoti į nekilnojamą turtą už prieinamą kainą, reikėtų rimtai apsvarstyti didelį augimo potencialą turinčius Naujininkus. Seneji steriotipai dingsta ir manau ,kad Naujininkų laukia tikrai graži ateitis,“ dalijasi T. Rusakas

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
29 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button