Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo kompanija „NFQ Technologies“ savo Vilniaus biurą perkels į naujas patalpas A klasės verslo centre „Business Stadium West“, Rinktinės gatvėje. IT paslaugų kompanija sutartį dėl beveik 1600 kv. metrų ploto patalpų nuomos moderniame verslo centre pasirašė su jo plėtotoja – NT investicijų kompanija „Hanner“.

Naujajame „NFQ Technologies“ biure dar šių metų pabaigoje dirbs apie 110 aukštos kvalifikacijos specialistų, tačiau, anot kompanijos atstovų, artimoje ateityje planuojamas augimas.

„Persikėlimui į naują biurą Vilniuje pradėjome ruoštis maždaug prieš pora metų, prognozuodami augantį projektų ir produktų mastą. Ieškojome biuro, kuris leistų ne tik patogiai dirbti dabartinei komandai Vilniuje, bet ir užsitikrinti sąlygas tolesniam komandos augimui bei turėti galimybes plėsti biuro plotą, vien šiuo metu galime pasiūlyti bent 50 atvirų pozicijų programuotojams ir didžiųjų duomenų mokslininkams.“, – sako „NFQ Technologies“ vadovas Paulius Insoda.

Anot vadovo, ieškant naujo biuro, svarbu buvo ne tik technologiniai „Business Stadium West“ pastato privalumai, vidaus erdvių išplanavimo lankstumas, bet ir vieta mieste.

„Ne mažiau svarbi nei verslo tikslai mums buvo ir kolegų nuomonė, todėl ilgai ieškojome vietos, kuri būtų netoli buvusio biuro Konstitucijos prospekte – kiekvienas darbuotojas turi susidėliojęs savo maršrutus, tarkime, tarp darželio, sporto klubo, darbo, tad stengėmės atsižvelgti į tai, jog NFQ žmonėms perplanuoti įprastos dienotvarkės nereikėtų. Taip pat buvo svarbi ir talpi automobilių stovėjimo aikštelė“, – biuro pasirinkimo argumentus atskleidžia P. Insoda.

P. Insoda teigia, kad dalį darbo vietų kompanija dėlios atviroje erdvėje, nes vienas iš pagrindinių bendrovės privalumų – galimybė greitai suburti komandas darbui prie įvairių produktų, priklausomai nuo verslo poreikių didinti bei mažinti jas. Kita dalis biuro erdvių bus uždaresnė.

Anot P. Insodos, viena iš didžiausių NFQ vertybių – dalinimasis žiniomis, o tam, kad darbuotojai galėtų tai efektyviai daryti tiek tarpusavyje, tiek su kitais – „NFQ Akademijos“ ar išorinių renginių metu – naujajame biure planuojama turėti didelę, erdvią ir visa įranga aprūpintą akademijos salę, patogiai susijungiančią su virtuve, jei diskusijas reikėtų pratęsti prie kavos puodelio.

„Naujajame biure atsiras ne tik laisvalaikio ar žaidimų kambariai,  bet ir darbo erdvė be kiliminės dangos, skirta alergijų kamuojamiems mūsų esamiems ar būsimiems kolegoms. Taip pat remdamiesi daugiamete patirtimi įrengsime įvairaus dydžio susitikimų bei individualių skambučių kambarius bei specialias erdves trumpoms miego (angl. powernap) pertraukoms“, – komentuoja planus P. Insoda.

„NFQ Technologies“ savo naują biurą įkurs šiuo metu baigiamame statyti 16 500 kv. metrų ploto „Business Stadium West“ verslo komplekse, sostinės Rinktinės gatvėje. Verslo centre siūlomi plotai įmonių biurams nuo 150 iki 2400 kv. metrų viename aukšte. Šiuo metu jau išnuomota arba rezervuota beveik 70 proc. viso verslo komplekso ploto.

A klasės verslo centras turės 8 aukštų stiklo atriumą ir atvirą stogo terasą, iš kurios atsivers unikali miesto panorama į Gedimino pilį. Po visu kvartalu bus įrengta požeminė 2000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Iš viso į buvusio Žalgirio stadiono teritorijos plėtrą planuojama investuoti daugiau nei 200 mln. eurų. Į viešųjų erdvių kūrimą kompanija „Hanner“ investuos 2 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist