Nekilnojamas turtas

Lietaus gatvėje tęsiamos daugiabučių statybos – bus tvarkomi želdynai

Lazdynėliuose, Lietaus g.12 tęsiamos jau penktus metus plėtojamos daugiabučių ir bendrabučių statybos: 5 jau pastatyti, dar 8 statomi. Teritorijoje planuojama pasodinti 33 naujus medžius ir 555 krūmus, čia augs lanksvos, hortenzijos ir kt. Bus išsaugota net 70 čia augančių medžių.

Nors projekto vykdytojai UAB „Aitvarų projektai“ į Vilniaus miesto savivaldybę kreipėsi dėl 32 medžių šalinimo statybvietėje, savivaldybės iniciatyva projektas buvo atidžiai įvertintas ir pakoreguotas – pavyzdžiui, suradus kitą vietą atliekų konteineriams, pavyko išsaugoti brandų sveiką beržą. Pagal suderintą su savivaldybe projektą, bus išsaugota net 70 medžių,o statytojas įsipareigojo sumokėti atkuriamąją vertę už šalinamus medžius – 3 780 Eur.

Deja, dėl inžinerinių tinklų tiesimo ir pastatų statybų visų medžių išsaugoti nepavyks – teks šalinti 20 pušų, 5 drebules, 4 obelis, 1 blindę ir 1 beržą. Tačiau bendra sodinamų naujų želdinių kamienų skersmens suma bus lygi šalinamų skaičiui.

 

Statomas kvartalas yra vakarinėje Vilniaus miesto dalyje, gamtos apsuptyje, Lazdynėliuose. Rytuose plyti Bukčių miškas. Susisiekimas su pastatais ir prie jų įrengtomis automobilių parkavimo aikštelėmis planuojamas iš Lietaus gatvės pusės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Bob
Bob
17 dienas (-ų)

Nu nu, ir vieta puiki, ir tikrai išskirtinės architektūros ir su biudžetu viešiems ryšiams 😉

FatTony
FatTony
17 dienas (-ų)

Na, kai dabar nauji projektai blokinės Chruščiovkos, tai šitas projektas atrodo visai neblogai. Ypač gyvai, o ne iš architektūrinių vizualkių. Kadangi pačiam teko domėtis šiuo projektu, tai dauguma butų turi ~10 kv. įstiklintus balkonus, kuriais turbūt retas kitas projektas gali pasigirti. 😉

Vyr. architektas Avulis
Vyr. architektas Avulis
17 dienas (-ų)

Mažiau svaik, Brežnevo atmintie. Tikrai gyvai gerai atrodo projektas. Geriau nei dabar štampuojami blokiniai getai visam mieste.

MikrorajonVibes
MikrorajonVibes
17 dienas (-ų)

Butų išplanavimas viduje irgi kaip prie Brėžnevo? Nes namai atrodo taip pat.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button