Latvių g. į A+ energinę klasę renovuojamas pirmasis daugiabutis

Komentarai 3

  1. Albinas says:

    Projektuotojai projekte stipriai ir apgaulingai sumažina šilumos sąnaudas namui po renovacijos. Čia kalbama apie 8,15 kWh/m2 per metus. Faktiškai jos būna 3-4 kartus didesnės. Pav. Mickevičiaus 9 (renovuotas į A energinę klasę) Vilniuje projekte numatyta 14 kWh/m2 per metus, faktas gi, 34-35 kWh/m2. Sakė, kad jos ateityje sumažės, bet jau eina trečias šildymo sezonas, o jos nemažėja. O bendros el. energijos sąnaudos ventiliacijai su rekuperacija padidėja 3-4 kartus, reik pašildyti įeinantį orą,nes rekuperatoriai dirba 60-70 % efektyvumu. Tikslių el sąnaudoms viešų duomenų nėra, ESO dabar LET juos slepia prisidengdamos komercine paslaptimi, lyg daugiabučiai būtų komercinės įmonės !!! [email protected]

  2. Monika says:

    Jau nebežinot kaip siurbti pinigus iš paprastų žmonių… Renovacija? Kokie čia renovacija! Apkalsit puta ir tiek! O kiek pinigų pareikalaujama iš tokių neva renovacijų!

  3. AAA says:

    “tai būtų pirmasis renovuotas daugiabutis Rytų Europoje” Evaldai, kaip tai įmanoma? Šitą daugiabutį iš Šiaurės Europos, kurioje yra Lietuva, perkels į Rytų Europą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist