MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

Išnuomojama išskirtinė erdvė – kultūros židinys Vitebsko gatvėje

Netoli Aušros Vartų, Vitebsko g. 21 ir 23 esantis pastatų kompleksas ieško kūrybiškų ir ypatingų nuomininkų. Pasiūliusiems įdomiausias kultūros, meno edukacinių veiklų idėjas, sostinės  savivaldybė išnuomos ypatingas patalpas net 10 metų, su galimybe pratęsti dar 10 metų.  Nuomos konkurse itin svarbi kultūrinės veiklos įvairovė ir visos dienos veiksmas. Būtent kokybė konkurse sudarys net 80 proc. vertinimo, o kaina – tik 20 proc. Skelbiama pradinė nuomos kaina – 0,01 Eur už 1 kv. m per mėnesį.

Iki tol šie pastatai buvo naudojami švietimo veikloms (mokykla, darželis), apgyvendinimui (bendrabutis), yra garažas ir kiti kiemo statiniai. Vieta patraukli ir dėl patogaus susisiekimo su įvairiais miesto rajonais, kitais miestais, nes netoliese yra autobusų ir geležinkelio stotys.

Pastatai yra toliau nuo gatvės, šalia gyvenamųjų namų, tad vietovė saugi, rami, netoli vieno lankomiausių turistų pamėgto objekto – vos už kelių šimtų metrų yra Subačiaus apžvalgos aikštelė, Kūdrų parkas, Užupis.

Dalyvaujantys konkurse gali patys spręsti, ar patalpose bus viena, ar keletas skirtingų kultūros veiklų – tai turi būti išsamiai išdėstyta paraiškoje.

Pastatai viešo konkurso būdu išnuomojami juridiniams arba fiziniams asmenims – kultūrinei veiklai vykdyti.

Konkurso dalyviai registruojami darbo dienomis Konstitucijos pr. 3, 1 aukšte, Interesantų aptarnavimo skyriaus 15–17 langeliuose nuo 2019 m. vasario 21 d. iki kovo 14 d. 9–11 val.

Numatyta ir pastatų apžiūra: vasario 28 d. 10-11 val. bei kovo 7 d. 10-11 val.

Konkurso dalyviai pateikia užklijuotą voką, ant kurio turi būti užrašytas „Turto nuomos Vitebsko g. 21 ir 23 konkursui“.

Vokų plėšimas vyks kovo 15 d. 13 val., o laimėtojai bus skelbiami kovo 22 d. 10 val.  Konstitucijos pr. 3 (2 aukšte, 215 kab.).

Konkurse gali dalyvauti tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys.

Konkurso paraiškų su pasiūlymais laukiama darbo dienomis Konstitucijos pr. 3, 1 aukšte, Interesantų aptarnavimo skyriaus 15–17 langeliuose nuo 2019 m. vasario 21 d. iki kovo 14 d. 9–11 val.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinės savivaldybė perka vieno ir dviejų kambarių butus visose Vilniaus miesto seniūnijose

Donatas Andrijauskas

Naujos statybos būstai per metus pabrango 8,2 proc.

ELTA

„Netfundus“ ir „Vilnius property investment“ prašo leidimo įsigyti „Verslo investicijas“

BNS

„Park Town“ verslo centras sparčiai pildosi: persikels dar viena IT bendrovė

Evaldas Činga

Architektų rūmų taryba „k18b“ išduotą statybos leidimą laiko neteisėtu

Donatas Andrijauskas

Aukcione parduodamas senamiesčio širdyje esantis pastatas

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika