Nekilnojamas turtas

Į „Maskvos namų“ ir Vilniaus savivaldybės ginčą teismas įtraukia ir VSD

Vilniaus apygardos administracinis teismas iš esmės atnaujino viešosios įstaigos „Maskvos kultūros ir verslo centras – Maskvos namai“ ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ginčo nagrinėjimą, nusprendęs į bylą trečiuoju suinteresuotu asmeniu įtraukti Valstybės saugumo departamentą.

„Maskvos kultūros ir verslo centras – Maskvos namai“ prašo teismo panaikinti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamento sprendimą, kuriuo savivaldybė nepritarė kultūros ir verslo paskirties statinio A. Juozapavičiaus g. 30 projektiniams pasiūlymams. Viešoji įstaiga taip pat prašo įpareigoti Vilniaus miesto savivaldybės administraciją iš naujo svarstyti šį klausimą. Pasak pareiškėjos, iš savivaldybės sprendimo turinio neaišku, dėl kokių priežasčių nuspręsta, kad pastato paskirtis kelia grėsmę nacionaliniam saugumui, ir kokio pobūdžio grėsmė yra, kuo ji pasireiškė ar gali pasireikšti.

Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, siekdama nuodugniai ir objektyviai išnagrinėti visas bylai svarbias aplinkybes bei įrodymus ir atsižvelgdama į tai, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracija kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą dėl statinio Juozapavičiaus g. 30 funkcinės paskirties grėsmės kėlimo nacionaliniam saugumui vertinimo (šio vertinimo išvados gali turėti įtakos priimant sprendimą), nusprendė Valstybės saugumo departamentą įtraukti į nagrinėjamą administracinę bylą trečiuoju suinteresuotu asmeniu. Vasario 11 d. nutartimi teismas iš esmės atnaujino bylos nagrinėjimą. Byla bus nagrinėjama kovo 24 d. teismo posėdyje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rita
Rita
1 metus

Jeigu tai Rusijos finansuotas Maskvos namu projektas,gal galima butu ta pastata issipirkti ir ten isteigti tautiniu mazumu namus.Kokie gali buti Maskvos namai dabar kada Rusija pastoviai lieja neapykanta Lietuvai.Tai taptu snipu ir ivairiausiu troliu namais.O kazka daryti su tuo nebaigtu namu butinai reikia nes tokiame stovyje jis labai gadina aplinka.

Ritis
Ritis
1 metus
Atsakinėti į  Rita

LOL o kiek statiniu tikrai gadina aplinka snipeskese? rusai ne mazumos? manau cia elementari politika, nieko daugiau. kitoje gatves puseje galima statyi belekokius pastatus, nors zemes paskirtis stadioniui priskirta, o cia rusai tai jau pavojus. gi rusai turi savo diplomatini turta turniskese, centre ir t.t. kuris nelieciamas tarptautine teise, o cia kazkas prasuko ar neprasuko afera su grazia ideja ir simasoidas, vilniaus verchas stumia savo leftistine politika, nors pats parsiduoda rubikonui per nacionalini stadiona, lazdynu baseina ir t.t.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button