Sujungti tai, kas geriausia ir sukurti erdvę, kuri vienytų – tokį aiškų tikslą naujai įrengtų modernių biurų patalpų Vilniaus centre savininkai kėlė ir sau, ir architektams. Ir jiems puikiai pavyko. Priešais Neries upę įsikūrusi Goštauto LAB – moderni daugiafunkcė erdvė, kurioje suvienyta praėjusio amžiaus architektūra su moderniomis interjero ir darbo kultūros tendencijomis.

Technologiškai naujos darbo erdvės, kur dalinamasi bendromis susitikimų ir poilsio patalpomis, bet dirbama atskiruose kabinetuose, yra populiarios“, – pasakoja Baltic Asset Management partneris, Goštauto LAB projekto vadovas Jonas Kėžys. Šiuolaikiškai įrengtose biurų patalpose – verslo idėjų generavimo ir spartesnio įgyvendinimo laboratorijoje – jau artimiausiu metu ketinama suvienyti ir smulkiojo verslo atstovus, norinčius veikti bendradarbiavimo principu bei padėti vienas kitam augti.  

„Užsimezgus naujoms pažintims, bendraujant ir bendradarbiaujant gimsta naujos idėjos, verslai. Man patiko idėja jauniems verslininkams pasiūlyti tokias biurų patalpas, kuriose kiekvienas galės dirbti atskirai, bet kartu susitikti ir dalintis savo idėjomis bendrose poilsio erdvėse“, – sako projekto „Motyvuoti atletai“ sumanytojas Artur Swan.

Smulkiajam verslui sutelkti ir kurti skirtoje daugiafunkcėje erdvėje suformuotas 41 darbo kabinetas, skirtas 2 – 6 žmonių komandoms, įrengta moderni virtuvė, dušai, konferencijų salės, bendros susitikimų erdvės, miego kapsulė poilsiui. Patalpas siūloma nuomotis arba įsigyti. Nuo 9 iki 12 procentų – tokią investicinę grąžą skaičiuoja į nedidelius biurus investuojantys verslininkai.

Vienas stipriausių nuomonės lyderių Lietuvoje Artur Swan ir pats įsigijo vieną iš Goštauto LAB darbo kabinetų: „Tai puiki investicija. Modernus biuro patalpų konceptas, strategiškai gera ir patogi lokacija. Miesto centre rasti šiuolaikiškai įrengtas nedideles patalpas nedidelėms įmonėms labai sunku. Dažniausiai tokie projektai kuriami atokesniuose miesto rajonuose, o tai nėra patogu tiems, kurių klientai susitelkę miesto centre. Be to, man labai patiko paties projekto dizainas ir išpildymas“.

Pačioje miesto širdyje modernias, šiuolaikiniams jauniems verslo atstovams pritaikytas biurų ir poilsio erdves kūrė pripažinta interjero architektūros studijos „Inblum“ komanda. Pasak šiuolaikiškais sprendimais garsėjančios studijos partnerės architektės Lauros Malcaitės, Goštauto LAB biurų patalpos atitinka šių dienų tendencijas, nes yra grįstos bendradarbystės principu. „Dalinamasi bendromis poilsio, susitikimų erdvėmis, tačiau dirbama savo atskiruose kabinetuose – individualizuotose patalpose, kurios išsiskiria savo charakteriu“, – pasakojo L. Malcaitė.

Architektė neslepia, kad sovietinio modernistinio pastato erdvėse sukurti išskirtinę atmosferą, kurioje kiekvienas šiuolaikinis jaunas verslininkas jaustųsi patogiai ir galėtų subalansuoti darbą su poilsiui, nebuvo lengvas iššūkis. Dėl originalios pastato architektūros transformuoti erdvę nebuvo paprasta. Tačiau visko griauti ir keisti taip pat nesinorėjo – prieš kelis dešimtmečius statytame pastate ne vienas įdomus ir tam laikmečiui itin inovatyvus architektūrinis sprendimas.

„Norėjosi išlaikyti originalų pastato erdvių charakterį jį papildant šiuolaikinei darbo kultūrai ir reikmėms pritaikytais elementais“, – sakė „Inblum“ partnerė ir architektė.

Architektų komanda atsivertusi originalius pastato brėžinius atkūrė tai, kas laikui bėgant buvo pakeista. Pavyzdžiui, atstatytas originalus durų angų aukštis. Vietoje dažų vidaus apdailai vėl panaudotas dekoratyvinis tinkas.

Goštauto LAB biurai įsikūrę pačiame miesto centre, kur sukasi intensyvus verslo gyvenimas. Biurus patogu pasiekti asmeniniu ir visuomeniniu transportu. Pašonėje įsikūrusios valstybinės, kultūros ir visuomeninės institucijos. Vos kelios minutės pėsčiomis iki Lukiškių aikštės, Gedimino prospekto.

„Tai ideali biurų vieta socialinių medijų atstovams, IT, Rinkodaros ir Nekilnojamojo turto srityje dirbančioms nedidelėms įmonėms, savarankiškai dirbantiems žmonėms („freelanceriams“), startuoliams, kurie linkę bendrauti su kolegomis iš kitų sričių“, – įsitikinęs verslusis atletas Artur Swan.

Pagrindinė „Baltic Asset Management“ kompanijos veikla – nekilnojamojo turto projektų valdymas ir vystymas. Šiuo metu bendrovė plėtoja gyvenamojo NT projektus „Balti Balti“, „Skandinavijos alėja“ ir „Urban12“.

Projekto nuoroda: www.gostautolab.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist