MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nekilnojamas turtas

Eika: pilnai įrengti nauji butai vis labiau paklausūs

Per praėjusius metus nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupė „Eika“ pardavė 91 visiškai įrengtą butą, kai 2017 m. buvo parduoti 51 tokie butai. Pardavimų portfelyje jų dalis išaugo nuo 15 proc. ( 332 butų 2017m.) iki 26 proc. (nuo 353 butų 2018 m.) nuo visų parduotų butų. 

Tai jau antrus metus iš eilės pastebima tendencija, kai klientai vis drąsiau atsisako dalies įsikūrimo rūpesčių ir juos patiki profesionalams, teigia bendrovė. 

„Matydami naujas tendencijas dar 2017 m. priėmėme sprendimą – po vieną namą dviejuose projektuose parduoti tik su standartizuota „Eikos“ apdaila. Iš viso per praėjusius metus rinkai pasiūlėme 74 tokius butus, iš kurių per tuos pačius metus pardavėme beveik pusę“ – pranešime cituojamas „Eikos“ plėtros direktorius Martynas Žibūda. 

Pasak jo, šiuo metu „Eikos“ klientai turi 4 pasirinkimus: jie gali įsigyti butus su daline apdaila, išsirinkti butą su standartine kelių variacijų „Eikos“ apdaila, taip pat užsisakyti individualios apdailos paslaugą arba įsigyti visiškai įrengtus ekspozicinius butus, kurie parduodami su visais baldais, interjero aksesuarais ar net stalo įrankiais.

„Pastebėjome, kad būstą su visa apdaila dažniausiai įsigyja jauni, būsto paskola besinaudojantys gyventojai, nes tokiu atveju santaupų reikia dvigubai mažiau nei visą apdailą įsirengiant pačiam. Be to, vienu metu įrengdami keliasdešimt butų, pasiekiame patrauklią visos apdailos kainą, kuri prasideda nuo 250 eurų už kvadratinį metrą, įskaitant virtuvės baldus bei buitinę techniką“ – teigė „Eikos“ atstovas.

Anot M. Žibūdos, įsigydami įrengtą būstą naujakuriai gauna ne tik palankesnę finansavimo schemą, bet ir deklaruojamą darbų kokybę ir garantijas, sutartus apibrėžtus įrengimo terminus, profesionalias interjero dizainerio paslaugas, taupo savo laiką, kuris neretai virsta ir pinigine išraiška.

Ieva Vidūnaitė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinės savivaldybė perka vieno ir dviejų kambarių butus visose Vilniaus miesto seniūnijose

Donatas Andrijauskas

Naujos statybos būstai per metus pabrango 8,2 proc.

ELTA

„Netfundus“ ir „Vilnius property investment“ prašo leidimo įsigyti „Verslo investicijas“

BNS

„Park Town“ verslo centras sparčiai pildosi: persikels dar viena IT bendrovė

Evaldas Činga

Architektų rūmų taryba „k18b“ išduotą statybos leidimą laiko neteisėtu

Donatas Andrijauskas

Aukcione parduodamas senamiesčio širdyje esantis pastatas

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika