Daugiabučių griovimas: kas atlygintų buto netekimą?

Komentarai 5

  1. Dft says:

    Yra pastoviai renkami pinigai kad prižiūrėtų pastatus,bet tie administratoriai pinigus pasisavina ir nieko nedaro,reketas,niekas jų nekontroliuoja,kainos kosmines,o jeigu ką nors padaro, nėra jokių garantijų,deja bet administratoriai priklauso savivaldybei,tai ką čia siūlys ministras taip ir nesuprantu, daugiau plėšyti žmonės,o atsakomybės jokios.

  2. iš šalies says:

    gražiai dėstot…ir tik🤣🤣🤣

  3. Vytautas says:

    Sovietmetyje visi statomi daugiabučiai pastatai, pagal Maskvoje suprojektuotus tipinius projektus, buvo laikini ir po 30 metų eksploatacijos privalėjo būti keičiami į naujus-modernius, tai kas dabar ir daroma Rusijos federacinėje valstybėje.Jie sprogdinami Ir jų vietoje statomi nauji modernūs pastatai. Lietuva atkūrusi nepriklausomybę tuos daugiabučius namus, priklausiusius miestų liaudies deputatų vykdomiesiems komitetams (savivaldybių analogui) ir atskiroms žinyboms per privatizaciją už investicinius čekius išpardavė tų daugiabučių pastatų gyventojams. Tokiu būdu daugiabučiai pastatai buvo suskaldyti į turtinius vienetus – butus – kolektyvinius namus su bendra, bendro naudojimo, nuosavybe, kuriai prižiūrėti steigiamos daugiabučių namų butų savininkų bendrijos, kurių veiklos respublikoje niekas nekontroliuoja, o jos niekam neatskaitingos.Bendrijų pirmininkų (administratorių) svarbiausias darbas – susirinkti atlyginimams skirtas lėšas už veiklą,kurią privalo vykdyti, bet nevykdo, nes bendrijos neturi darbo sutarties su pirmininku (administracija). Tokia anarchija bendrijose jau vyksta visą ketvirtį amžiaus – nuo 20 amžiaus paskutinio dešimtmečio iki 21 amžiaus antro dešimtmečio – ir neaišku kiek visa tai dar tęsis?

    • Danguolė says:

      Pritariu.Bendrijų administracija pagrindiniu savo tikslu turėtų laikyti pastatų priežiūrą, o ne tik mokesčių surinkimą.Pastatų priežiūros inž.atsakingas už pastato ir jo komunikacijų būklę.

  4. to says:

    Čia aplinkos ministro kalba ir jo ministerijos darbas?
    Gal jau laikas grąžinti Gamtos apsaugos ministeriją, Ūkio ministeriją (straipsnio ir pan. reikalams), statybas ir miestų plėtrą palikus Statybų ministerijai, o gamybą – Ekonomikos ministerijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar Vilniaus oro uoste reikalinga požeminė geležinkelio stotis?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist