Nekilnojamas turtas

„Darnu Group“ Paupyje įsigijo du naujus sklypus

Vilniečių ir sostinės svečių pamėgtas senamiestyje įsikūręs Paupys kasmet tampa vis gyvesnis ir gražesnis. „Darnu Group“ šiame rajone toliau tęsia darbus – įsigijo du nedidelius naujus sklypus, kuriuose ketina vystyti gyvenamosios ir komercinės paskirties objektus.

Nauji pastatai 2023 metais iškils Aukštaičių ir Paupio gatvėse – 17,25 arų plote planuojamas komercinės paskirties pastatas su gyvenamosiomis patalpomis, 7,32 aro sklype bus statomas daugiabutis gyvenamasis namas. Nauji objektai pratęs rajonui būdingą architektūrinį braižą, ir, kaip ankstesni rajono pastatai, išsiskirs moderniais sprendimais – bus įrengtos požeminės automobilių aikštelės, butai turės erdvias terasas, kiemelius.

„Paupys išgyvena tikrą renesansą – vis daugiau žmonių rajoną atranda ne tik kaip patrauklią vietą gyventi, bet ir čia dirba, leidžia laisvalaikį. Džiaugiamės sėkmingai įgyvendintais pirmaisiais „Paupio“ projekto etapais ir toliau įgyvendiname likusius etapus. Pasitaikius galimybei įsigijome du sklypus šalia mūsų vystomų etapų – kuriant rajono veidą svarbios ir nedidelės dalys, iš kurių formuojasi visuma“,– sako „Darnu Group“ generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

 

Pasak jos, sklype, esančiame Paupio g. 33, jau seniai reikėjo permainų – nors jis ir mažas, iki šiol čia stovėję seni, sugriuvę mediniai namai tik teršė vaizdą, prašėsi atnaujinimo. Jų vietoje iškilsiantis naujas daugiabutis – nedidelis, bet svarbus indėlis kuriant rajoną po detalę.

„Darnu Group“ išsaugos Aukštaičių g. 2 sklypo teritorijoje esantį, 383 kv. metrų ploto užimantį pastatą, kuriame veikia vaikų darželis „Klaužada“. Šis pilaitę primenantis pastatas yra įtrauktas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą.

„Darnu Group“ Paupyje jau baigė keturių gyvenamųjų ir visuomeninio bei komercinio kvartalų statybas. Šiuo metu įmonė plėtoja dar du gyvenamuosius kvartalus ir verslo centrą „Paupio darboteka“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Xmxm
Xmxm
13 dienas (-ų)

Ar atsiras milijonierių kurie norės gyvent 40kv xutarioke?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button