Turto bankas praneša netrukus skelbsiantis pastato A. Goštauto g. 11 Vilniuje rangos darbų su techninio darbo projekto parengimu pirkimą. Prieš konkursą bus organizuojamos ir rinkos konsultacijos.  

„Nuolat deklaruojame, kad esame atviri diskusijai ir siekiame įsiklausyti į rinkos lūkesčius, pastabas. Norime, kad Turto banko projektai būtų pavyzdiniai“, – sako laikinasis Turto banko vadovas Ernestas Česokas.

Pažymima, kad po konsultacijų su rinka, bus skelbiamas tarptautinis viešasis pirkimas skelbiamų derybų būdu. Tai reiškia, kad visi rangovai pateiks pasiūlymus, o vėliau su jais bus vedamos derybos.

Turto bankas tikisi atlikti visas procedūras ir sutartį su rangovu dėl A. Goštauto g. 11 pastato modernizacijos pasirašyti 2024 m. II ketv. Jei procesas vyks sklandžiai, pastato konversiją ketinama užbaigti 2026 m.

Vertinant rangovų pasiūlymus kainai teks 40 balų, darbuotojų techniniam/profesiniam pasirengimui skiriama 30 balų, atlikimo terminas 20 balų, darbo laiko apskaitos statybvietėje ir alkoholio kontrolės darbe sistemoms skiriama po 5 balus šimtabalėje sistemoje. 

Pastatas A. Goštauto g. 11 Vilniuje turės būti projektuojamas BIM sistemoje, užtikrinančiai 3 D modeliavimą ir aktyvią projekto eigos stebėseną. Pats pastatas sertifikuojamas BREEAM standartu, užtikrinančiu statybų ir pačio pastato tvarumą dešimtyje stebimų kategorijų, apimančių nuo energijos suvartojimo iki poveikio aplinkai.

Modernizuojamas pastatas turės būti ne žemesnės nei A energetinės klasės.

Planuojama, kad naujos kokybės pastate įsikurs trijų ministerijų darbuotojai – Žemės ūkio, Susisiekimo ir Sveikatos apsaugos.

Šiuo metu Turto bankas baigia vertinti viso A. Goštauto kvartalo tarptautinio architektūrinio konkurso pasiūlymus. Sutartį su laimėtoju ketinama pasirašyti I-ąjį 2024 metų ketvirtį.

Visą A. Goštauto kvartalą išvysti ketinama 2028 m. Čia įskurtų 9–10 ministerijų ir kitos biudžetinės įstaigos.

Viso projekto preliminari vertė 170 mln. eurų. Projektas finansuojamas parduodant neefektyvų valstybės turtą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist