Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, 2016-aisiais pervežė rekordinį skaičių keleivių, išplėtė savo skrydžių tinklą ir gavo pasaulinį pripažinimą dėl savo verslo ir paslaugų kokybės. Per paskutinius 12 mėnesių bendrovė savo orlaivių parką papildė 9 „Airbus A321“ tipo orlaiviais, pasiūlė 17 naujų kelionių krypčių ir savo nuolat augantį skrydžių tinklą papildė daugiau nei 100 naujų maršrutų. Lietuvoje bendrovė pervežė net 27 proc. daugiau keleivių nei ankstesniais metais.

Metų pabaigoje aviakompanija keleiviams siūlė 134 kryptis 40 šalių, tad iš viso skaičiuojama 519 maršrutų. Per praėjusius metus bendrovė pervežė 23 mln. keleivių – net 19 proc. daugiau nei ankstesniais metais – ir sukūrė daugiau nei 400 darbo vietų, tad kompanijoje šiuo metu dirba daugiau nei 3 tūkst. darbuotojų.

„2016-ieji buvo išskirtiniai metai mūsų bendrovei. Esame didžiausia žemų sąnaudų skrydžių aviakompanija Centrinėje ir Rytų Europoje, tad išlaikydami stiprią lyderių poziciją rinkoje, dėl savo ypatingų paslaugų ir saugumo buvome įvertinti reikšmingais pasauliniais pripažinimais. Mūsų efektyvus, ypač žemų sąnaudų veiklos modelis leidžia ir toliau stipriai augti bei plėsti skrydžių tinklą, siekiant geriausiai įgyvendinti keleivių poreikius“, – sako „Wizz Air“ vadovas József’as Váradi’s.

2016-aisiais Lietuvoje bendrovė savo pigių skrydžių maršrutais pervežė 1,2 mln. keleivių, o tai rodo net 27 proc. metinį augimą, kuris prisidėjo ir prie 900 darbo vietų susijusiose srityse. „Wizz Air“ Vilniaus oro uoste šiuo metu bazuoja 4 orlaivius, o komandą sudaro daugiau nei 100 lietuvių įgulos narių. Stiprindama savo įsipareigojimus Lietuvai, praėjusiais metais bendrovė pradėjo vykdyti skrydžius iš Kauno ir Palangos, tad šiuo metu iš visų trijų Lietuvos oro uostų siūlo skrydžius 30 skirtingų maršrutų.

Visą bendrovės orlaivių parką šiuo metu sudaro 74 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaiviai, vykdantys skrydžius iš 25 bazių 13 Centrinės ir Rytų Europos šalių. Jau paskelbta ir apie dvi papildomas bazes Moldovos sostinėje Kišiniove ir Bulgarijos uostamiestyje Varnoje, veikla jose bus pradėta vykdyti atitinkamai šių metų kovą ir liepą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.