Sinoptikai perspėja, kad šiandien Vilniuje prasidėjęs snygis gali užsitęsti ir per naktį. Bendrovės „Grinda“ kelininkai prevenciškai jau barsto miesto gatves druskų mišiniais, kad ant gatvių dangos nesusiformuotų sniego ir ledo sluoksnis. Bendrovės specialistai barstymo technikos laiką planuoja taip, kad druskos suveiktų dar iki vakarinių transporto srautų, kad vilniečiai po darbų galėtų saugiai grįžti į namus.

„Grinda“ ypatingą dėmesį skiria magistralinėms ir visuomeninio transporto maršrutų gatvėms, kuriomis vyksta intensyviausias važiuoja didžiausias vilniečių srautas. Tai – svarbiausios miesto arterijos, Ukmergės Geležinio Vilko, Kalvarijų, Ozo, Antakalnio ir Žirmūnų gatvės, Pilaitės ir Laisvės prospektai, aplinkkeliai. Vėliau barstomos ir kitos miesto gatvės.

„Atidžiai stebime orų prognozes ir planuojame darbus taip, kad vilniečiai savo kelyje patirtų kuo mažiau nepatogumų,“ – sako Kęstutis Vaicekiūtis, bendrovės „Grinda“ direktorius. Jo teigimu kelininkai yra pasiruošę dirbti visą naktį.

Vairuotojus raginame būti atidžius, nes kai kurios gatvių atkarpos gali būti slidžios. Apie sudėtingas eismo sąlygas visą parą galite pranešti telefonu 1355.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist