Vilniaus gatvės

Sostinės kiemuose baigiamas valyti smėlis ir dulkės

Pavasariniai teritorijų valymo darbai Vilniuje pasiekė finišo tiesiąją. Iki šios savaitės pabaigos planuojama užbaigti kiemų tvarkymą – surinkti smėlį nuo pėsčiųjų takų, važiuojamosios dalies, sugrėbti šiukšles iš kiemų vejos. Po žiemos miesto tvarkymo įmonės jau surinko beveik 9000 tonų smėlio.

Pėsčiųjų ir dviračių takų, kiemų ir pagalbinių kelio juostų švara rūpinasi 5 įmonės, dirbančios joms priskirtose seniūnijose. Valymui pasitelkiama 14 vakuuminių mašinų, 20 traktorių, daugiau nei kelios dešimtys motoblokų ir savivarčių, rankinė valymo technika.

„Per žiemą ne tik gatvėse, bet ir daugiabučių kiemuose susikaupia nemažai smėlio ir dulkių, dėl to mūsų aplinkoje padaugėja kietųjų dalelių. Kad oras būtų švaresnis, svarbu kruopščiai šias sankaupas pašalinti. Darbus įmonės planuoja užbaigti iki šios savaitės pabaigos, o iki kito šaltojo sezono kiemai bus valomi pagal poreikį“, – sako Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius.

 

Už kiemų, kurių sklypai suformuoti, priežiūrą ir tvarkymąsi atsakingi patys gyventojai, taip pat ir su soduose esančiomis gatvėmis – jas tvarko patys gyventojai. Miestas prižiūri tik miesto gatves.

Gatvių tvarkymo progresą ir tai, kas atsakingas už konkrečios gyvenamosios teritorijos švarą, sostinės gyventojai gali patogiai stebėti / pasitikrinti prižiūrimų gatvių žemėlapyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas

Miestas atrodo tragiškai. Tokio apsileidimo manau dar nėra buvę…
Beje, gal kas žino, kiek dešimtmečių dar bus baigiami krantinės “renovacijos” darbai? Ar tas košmaras ir bardakas taip ir liks ten amžiams, kaip tas supuvęs vamzdis puikiai atvaizduojantis miesto būseną?

Sysadmin

Ką reiškia “baigiamas”? Kad sekantis valymas – kitą pavasarį? Pas jus dirba žmonės, nieko neišmanantys miesto tvarkyme ir inžinierijoje, tesugebantys prisedengti tik tuo kad priešinga ju nuomonei nuomonė – sovietinė. Sutvarkykite visas vejas, kad grunto lygis būtų žemesnis už aptveriančias jį konstrukcijas ir tinkamai jį apželdinkite. Pasamdykite daugiau kiemsargių ir išmokite juos taisyklingai šluostyti, o ne vieną traktoriuką visam miestui. Gatves valykite bent kartą į mėnesį, o ne į metus. Vasarą laistykite gatves, o ne vien rotušės aikštėje statykite debiliškas hipsteriškas laistymo konstrukcijas. Siaurindami gatves, uždarykite privažiavimą iš jų prie tūkstantinių automobilių traukos centrų. Tvarkant miestą, meskite daugiau pajėgų vienam… Skaityti daugiau

Lietuvis

Šimašiau laikas jau būtu pradėti dirbti, o ne š—-a malti. Tokie straipsniai tik pykina miestiečius.

Emigeris

Gatves kaip buvo purvinos taip ir liko purvinos ir smeliuotos. Ka cia jie peza kad baige valyti viska- kad net nepradejo…

Strazdas

Pagal straipsnį – tai dabar nebevalys? Taip ir dusim tose dulkėse?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button