Vilniaus gatvės

Savivaldybė, pradeda nutempinėti automobilius paliktus neleistinose vietose

Nuo šio mėnesio kelių eismo taisykles (KET) pažeidę vairuotojai už savo automobilio valytuvo ras įspėjimus, kad už tokį pažeidimą jų automobilis bus nutemptas. Tai numato šį sausį įsigalioję įstatymo pakeitimai, kurie pavojingai pastatytus automobilius jau leidžia nutempti ne tik policijai, bet ir savivaldybių pareigūnams.

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybė informavo, jog atliko pirmąjį nutempimą. Nutemptas automobilis buvo neleistinai paliktas neįgaliųjų vietoje.

„Šiandien „siurprizas“ laukė neįgaliųjų vietoje palikto automobilio vairuotojo ar vairuotojos. Ėmėme ir nutempėme. Pažeidėjas automobilį galės atsiimti iš saugojimo aikštelės ir dar turės susimokėti baudą. Tiesa, kol kas tai testuojame. Realiai startuoti planuojame kovo 28-29 dieną“, – rašoma savivaldybės pranešime.

 

Preliminarius maršrutus, kur patruliuos viešosios tvarkos pareigūnai ir transportavimo vilkikas, savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius rengė kartu su „Susisiekimo paslaugų“ ir Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) kontrolieriais, seniūnais. Maršrutai sudaryti išanalizavus sostinės vietų, kuriose dažniausiai padaromi grubūs stovėjimo KET pažeidimai, sąrašus ir įvertinus surinktą informaciją.

Planuojama, kad per dieną bus nutempiama apie 10 transporto priemonių. Pažeidėjai jas galės atsiimti stovėjimo aikštelėje adresu Eišiškių pl. 127.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
31 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnietis

“kurie pavojingai pastatytus automobilius jau leidžia nutempti ne tik policijai” – tai kam čia pavojus sukeltas? Potencialiam neįgaliąjam? Tikrai neteisinu tokių vairuotojų, bet ir bausmės adevkatumas turi būti. Šiuo atveju savivaldybė pati viršijo savo įgaliojimus, siekiant papildyti “partnerių” kišenes… easy. Tik neišprųsę “greenpeecai” to nesupranta

...

Kuo nutempimas neadekvati bausmė? Geriau kaip dabar juokingos baudos, kurios daugeliui vairuotojų tik juoką kelia?

MikrorajonVibes

Nekreipiant dėmesio į žmogaus, rašinėjačio su mano vardu kažkokius kliedesius – kelintą kartą šita iniciatyva jau reklamuojama? Bent kokį ketvirtą. Kaip nėra jokio realaus progreso? Bužinskas gi pozavo per LRT prie nutempiamų automobilių prieš kokius tris metus. Nepatikėsiu kol nepamatysiu:)

MikrorajonVibes

Tuos nutemptus automobilius galima perlydyti į estakadinio metro-tramvajaus bėgius. Užkalnį į merus!!!

Corona

Tai gal tu marsietis biški netyčia?!! Ar psichiatrijos ligoninėje internetą laisvą padarė?!!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button