Šeštadienį ir sekmadienį sostinės Gedimino prospektu žygiuos NATO kariniai orkestrai, Katedros aikštėje laukia didysis koncertas, o sekmadienį vilniečiai ir miesto svečiai išvys šokėjų ir būgnininkių grupę iš Ukrainos Odesos miesto „The Crazy Drummers“. Nuo penktadienio numatoma eismo ribojimų, o šeštadienį bus ir viešojo transporto pokyčių.
Nuo rugpjūčio 25 d. 18.30 val. iki rugpjūčio 26 d. 01.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių (išskyrus viešąjį transportą) eismas Šventaragio ir T. Vrublevskio gatvėse.

Nuo rugpjūčio 26 d. 18 val. iki rugpjūčio 27 d. 1 val. šiose gatvėse bus draudžiamas visų transporto priemonių eismas, o rugpjūčio 27 d. 13.30–17.30 val. bus draudžiamas transporto priemonių, išskyrus viešąjį transportą.

Taip pat 18-20 val. eismas bus draudžiamas, išskyrus renginio transportą, Vasario 16-osios gatvės dalyje nuo Šermukšnių gatvės iki Gedimino prospekto ir Gedimino prospekto dalyje nuo Vasario 16-osios iki J. Tumo-Vaižganto gatvės.

Viešojo transporto judėjimas

Atsižvelgiant į numatytus eismo ribojimus, nurodytais laikais keisis 10, 11, 33, 89 autobusų maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai.

Taip pat rugpjūčio 26 d. 19–20 val. bus organizuojamas NATO valstybių orkestrų ir Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos paradas Gedimino prospektu nuo Lukiškių iki Katedros aikštės.

Todėl minimu laiku galimi 1G, 53, 88 maršrutų autobusų ir 2, 3, 6, 12 maršrutų troleibusų nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist