Vilniaus gatvės

Rudenį miesto gatvėse taps šviesiau: intensyviai vykdomas gatvių apšvietimo modernizavimas

UAB „Vilniaus apšvietimas“ praneša, kad rudenį įsibėgėja gatvių apšvietimo modernizavimo darbai. Nemažai gatvių yra keičiami ne tik LED šviestuvai, bet ir senos atramos.

Naujai nušvis Nemenčinės plento atkarpa nuo Pasakų g. iki Svajonių g. šis kelias yra pagrindinė susisiekimo arterija su miestu, bei tiesioginė sąsają su keliu Vilnius–Švenčionys–Zarasai. Netrukus, iš Vilniaus į Nemenčinę ar toliau važiuojantys vairuotojai, galės patys įsitikinti apšvietimo pokyčiais. Šioje plento atkarpoje šią savaitę pradėti apšvietimo modernizavimo darbai: demontuojamos senos atramos ir keičiami naujomis, montuojami nauji LED šviestuvai, klojami nauji elektros kabeliai. Darbus planuojama baigti iki šio mėnesio pabaigos.

Vienoje ilgiausių ir intensyviausių miesto gatvių – Ukmergės gatvėje atnaujinamas apšvietimo tinklas. Didžioji dalis gatvės jau šviečia naujai, tad šią savaitę darbai vykdomi Ukmergės gatvės atkarpoje, vedančioje link PC Akropolis (ties Ozo g. viaduku). Šioje atkarpoje numatyta pakeisti apie 30 vnt. naujų atramų, su naujais LED šviestuvais.

 

Rimti apšvietimo pokyčiai prasidėjo miesto gatvėje, vedančios į A14 kelią, vairuotojams geriau žinomą kaip Molėtų plentas. Atkarpoje nuo Geležinio Vilko ir Mokslininkų gatvių sankryžos iki miesto ribos (iki PC Link Molėtų) šį rudenį bus pakeista apie 200 vnt. šviestuvų.

Seni šviestuvai naujais pradėti keisti viename iš seniausių ir gražiausių Vilniaus miesto mikrorajonų, įsikūrusių dešiniame Neries upės krante – Žvėryne. Dar šį mėnesį Moniuškos, Pušų, Maloniosios bei Treniotos gatvių gyventojai vakarais galės pasivaikščioti po puikiai apšviestas ir geltonai – raudonais lapais nuklotas Žvėryno gatves ir pajusti rudenį.

Šviestuvai ir atramos toliau keičiamos ir Geležinio Vilko gatvėje. Greitu metu čia sužibs apie 100 vnt. naujų šviesos taškų.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button