Vilniaus gatvės

Prie Žaliųjų ežerų planuojama įrengti dviračių ir pėsčiųjų taką

Vilniaus miesto savivaldybė Žaliųjų Ežerų ir Europos Parko gatvių atkarpose, šalia važiuojamosios dalies, bus įrengiamas bendras pėsčiųjų ir dviračių takas. Projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog pėsčiųjų ir dviračių takas projektuojamas dešinėje gatvės pusėje ir bus sujungiamas su jau esamais takais.

„Naujai  bus įrengiamas pėsčiųjų ir dviračių takas Europos Parko, Žaliųjų Ežerų ir Gulbinų gatvių atkarpose. Takas įrengiamas dvejose atkarpose. Pirmos atkarpos darbų pradžia nuo Naujanerių sodų 1-osios gatvės ir tęsiasi iki sankryžos Žaliųjų Ežerų ir Aukuro gatvių. 2 atkarpa nuo esamo pėsčiųjų dviračių tako ir tęsiasi iki Europos Parko g. 71. Planuojamame ruože nėra įrengtų šaligatvių ir pėsčiųjų takų“, – rašoma projektiniuose siūlymuose.

Taip pat planuojama sutvarkyti bei išasfaltuoti daugiau nei 600 metrų privažiavimą prie Balsio ežero, palei viso tako atkarpą planuojama įrengti apšvietimą.

 

Projekto techniniai parametrai

  • Planuojamo objekto adresas – Gulbinų, Žaliųjų ežerų ir Europos parko gatvės;
  • Atstumas – 3084 m;
  • Projekto vystytojas – Vilniaus miesto savivaldybės administracija;
  • Projektinius siūlymus ruošė UAB „Atamis“, projekto vadovas – Marius Kazakevičius.

Viešas svarstymas

Projekto viešas svarstymas numatomas trečiadienį, rugsėjo 2 d. Diskusijų pradžia 16.00 val. Projektiniai siūlymai bus aptariami nuotolinės vaizdo transliacijos būdu. Nuoroda pateikta čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
31 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vidmantas

Kaip dėl tako nuo santariškių iki žaliųjų? tai turėtų paskatint turizma, jau dabar keliautojai žino apie šią jaukią vietą,
ir vietiniams gyventojams butu užtikrinamas gerbuvis ir automobiliu srauto mažinimas, keliamas miesto prestižas, nelaimingų įvykių (kai dviratininkai važiuoja gatve atvejų) Gal Europos sąjunga padėtų?

Paskutinį kartą redaguota 1 metus (Vidmantas)
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button