Vilniaus gatvės

Naujo apšvietimo įrengimui – partnerytės programa „50 ir 50“

Miesto savivaldybė, keletą metų inicijuoja programą 50 ir 50, kuomet gyventojai, kartu su savivaldybės parama, perpus finansuoja gyvenamosios infrastruktūros pagerinimą – gatvių remontą, viešos erdvės atnaujinimą, apšvietimo įrengimą.

Kasmet į UAB „Vilniaus apšvietimas“ su prašymu įrengti naują apšvietimą kreipiasi vis daugiau iniciatyvių vilniečių, kurie nori tvarkyti ir pagerinti savo gyvenamąją aplinką, perpus prisidedant prie savivaldybės skiriamos paramos. Šiemet šia programa pasinaudojo ir naują apšvietimą įsirengė S. Lozoraičio, Želmenų bei Sparno gatvių gyventojai. Gatvėse buvo paklotas elektros kabelis, sumontuotos atramos, nauji ir ekonomiški LED šviestuvai.

Naujai apšviestomis gatvėmis džiaugiasi Sakalaičių sodų, Kelmijos sodų, J. Franko g., Paeglinės, Pupojų, Grūdų sodų gyventojai, šiose gatvėse, naujas apšvietimas partnerystės būdu, buvo įrengtas pernai, sumontuota apie 250 vnt. LED šviestuvų.

 

Per pastaruosius penkerius metus savivaldybė tapo daugelio bendrijų partnere, gyventojams nusprendus pasinaudot teikiama parama 50 ir 50 – apšvietimas  buvo atnaujintas virš 30 gatvių, įrengiant naujus LED šviestuvus, tokių gatvėse sumontuota apie 800 vnt.

Gyventojai, norintys pasinaudoti savivaldybės programa 50 ir 50, turi pateikti Vilniaus miesto savivaldybei paraišką apšvietimo įrengimui, kurią įvertinę specialistai įrašo į 2021 m. planuojamų objektų sąrašą.  Gyventojai per 6 mėnesius privalo pasirašyti darbų atlikimo sutartį (sutartį pasirašo gyventojai, bendrija (ar jų įgalioti asmenys), Vilniaus miesto savivaldybė ir UAB „Vilniaus apšvietimas“ atstovai).  Gyventojai įsipareigoja savo lėšomis parengti gatvės apšvietimo įrengimo darbų projektą ir sumokėti darbų vykdytojams ne mažiau kaip 50 proc. darbų kainos.

Skatiname gyventojus naudotis – 50 proc. savivaldybės skiriama parama, ši programa yra vienas iš būdų, padėsiantis greičiau atsinaujinti ir pagerinti savo gyvenamąją aplinką.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button