SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog atsižvelgiant į Naujosios Vilnios seniūnijos prašymą, S. Batoro g.-Dūmų g. sankryžoje buvo atliktas transporto srautų tyrimas bei įvertintos eismo reguliavimo efektyvumo didinimo galimybės, kurios padėtų pagerinti transporto srautų pralaidumą ir užtikrinti sklandų judėjimą S. Batoro gatvės atkarpoje tarp Dūmų ir Pergalės gatvių.

Įvertinus esamą situaciją buvo atlikti eismo organizavimo ir šviesoforinio reguliavimo pakeitimai – sankryžoje įrengta papildoma juosta ir papildoma šviesoforo sekcija dešiniajam posūkiui iš S. Batoro į Dūmų gatvę.

Kaip vyks eismo reguliavimas?

Šiuo metu važiuoti į dešinę, į Dūmų g., galima esant įjungtam žaliam šviesoforo signalui (praleidus pėsčiuosius), o sekcija į dešinę leis transporto srautui papildomai saugiai judėti į Dūmų g. net tuomet kai bendram srautui S. Batoro gatvėje bus įjungtas raudonas signalas ir judės tik transportas šalutinėje Dūmų gatvėje.

Minėtoje atkarpoje taip pat buvo apriboti kai kurie nereguliuojami kairieji posūkiai, kurie kėlė avarines situacijas bei trukdė sklandžiam transporto srautų judėjimui.

Taipogi, įdiegtos papildomos saugumo priemonės pėstiesiems – pėstieji, judantys rytine S. Batoro – Dūmų g. sankryžos perėja, einančia per S. Batoro gatvę, galės kirsti važiuojamąją dalį saugiai, kadangi tuo metu per sankryžą nevažiuos joks transportas.

Kitose perėjose galioja įprasta tvarka – transporto priemonės, sukančios į dešinę per įprastą žalią šviesoforo signalą, privalo praleisti tuo pačiu metu judančius pėsčiuosius. O pėstiesiems, primename, jog judant per perėjas reikia nepamiršti apie transporto priemones sukančias į dešinę, todėl raginame būti atsargiems – visada apsidairyti ir įsitikinti, kad kirsti važiuojamąją dalį yra visapusiškai saugu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

15 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist