Gyventojai nebesupranta šviesoforo Antakalnyje

Komentarai 20

 1. Arūnas says:

  Ne aiškint reikia, o siųsti perlaikyti egzaminus

  • Gal tu durnas ? says:

   Biurokratai sugalvoja visokiu puzliu uzdet ant šviesoforu, o vairuotojai turi suprast kas cia per performansas ir instaliacija. Transportas skirtas judet, vaziuot , o ne šaradas sprest gatvese. prie šviesoforu.

 2. Homosovietine zalia rosykle says:

  Vakaruose jei yra atskira zalia sekcija, vaziuoji kaip rodo rodykles. Lietuvoje, pasirodo, veikia ir tarybine zalia rosykle, ir vakarietiska uzsideganti zalia rodykle. Kas per bukumas! Bet homosovietikai norejo sovietines rodykles, ja ir gavo.

 3. Agas says:

  Ant kiek reikia būti kvailiem per 4 metus nismokt kaip vaziuoti

 4. nežinantiems says:

  kas kažkiek laiko po tokiais šviesoforais yra pakabinamas paaiškinimas, kaip elgtis, tai primena kad tereikia paskaityti KET, tada įjungti smegenis ir jais naudotis. visus kurie stovi “nežinodami” ką daryt, drąsiai galima išvadint analfabetais ir nevykėliais. anksčiau tokiems ir į kuprą trinkteldavo, bet dabar negalima – humanizmas mat, žmogaus teisės (būti analfabetu), įžeisti jausmai kad išvadina teisingu ir tinkamu vardu…

 5. Stanislav says:

  Tam ir pastatitas kad beusti bausti ir bausti

 6. Žvyrkelių terasos says:

  O gal reikėtų pagalvoti ir apie šviesoforų suvienodinimą. Nes dabar kaip tik nauja atkarpa (kitas projektas ir kitas rangovas), taip skirtingi šviesoforai ir jų išdėstymas. Vienur yra rodyklės net važiavimui tieisiai, kitur jų nėra. Vienur viena bendra sekcija tiek važiavimui tiesiai, tiek posūkiui, kitur atskiros sekcijos (nors dega kartu). Nekalbu jau apie krūvos šviesoforų sukabinimą ten, kur atsistojęs prie stop linijos nė vieno nematai. O jei pirmoje (ar A juostoje) stovi autobusas, tai apskritai nė vieno matomo šviesoforo nebelieka.
  JAV pvz. visur galima sukti per raudoną į dešinę, nebent yra parašyta, kad negalima.

 7. Vardas says:

  Atkreipkit demesi, kad ir i kaire galima.. kartais tuscias kelias, o i kaire sukt stovi..laukia.. turbut 1 is 1000 vairuotoju tai tezino, o istatymas pries 4 metus isejes.

 8. bmv says:

  Man dzin, kokia ten šviesa dega. Suku, kai reikia

 9. DV says:

  Labai dažnai tenka važiuoti būtent pro tą sankryžą (Šilo tiltu link Žirmūnų), tai kas antras vairuotojas nežino šios naujos taisyklės. Kelis kartus buvau išlipęs ir nueėjęs pakalbėti (mandagiai), tai man visada atsakydavo, jog “nėra to geltono ženklo, tai ir nesuku” (tos informacinės lentelės, kuri kadaise prie tokių sankryžų buvo). Liūdna, bet ne dėl “pokyčių”, o dėl to, kad tai tiesiog parodo, kokie nesigaudantys taisyklėse vairuotojai Vilniuje yra.

 10. Mindaugas says:

  Labai suklaidino vairuotojus šitas pakeitimas. Esu ne kartą stovėjęs už vairuotojo, kuris nesuko į dešinę, kai pagrindiniame šviesofore degė žalia, žmogus laukė, kol užsidegs papildoma sekcijoje žalia į dešinę. Problema, kad vienur pripaišyta rodyklių ir pagrindiniame šviesofore, kitur ne ir tada pasimeti – tai galiu sukti ar negaliu, laukti gal papildomo žalio ar ne? Pats paprastai visada suku į dešinę, kai nors kažkas žalio šviečia bet kur šviesofore ir nebesuku galvos dėl rodyklių fone. Gražins plastikines, papildomas rodykles ir vėl viskas stos į aiškias vietas.

  • DV says:

   Plastikines žalias rodykles grąžins laikinai, ir tikrai ne į tas sankryžas, kuriose jau yra žalia šviesoforinė rodyklė (t.y., būtent į Šilo tilto sankryžą tikrai negrąžins). Čia vairuotojams reiktų bent karts nuo karto, kas 10 metų, peržiūrėti KET su pakeitimais. Tiesiog apsileidę dauguma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist