Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebi, kad skubantys transporto priemonių vairuotojai vis dar pažeidžia kelio ženklinimo reikalavimus. Vienas jų – nesavalaikis įvažiavimas į sankirtą ir sustojimas ant užbrūkšniuoto ploto. Kelių eismo taisyklių 1.32 punkto reikalavimų nesilaikymas – horizontalus ženklinimas „Geltonomis linijomis pažymėtas plotas važiuojamųjų dalių sankirtoje“ žymi vietą, į kurią įvažiuoti draudžiama, jeigu joje ar už jos yra kliūtis, kuri priverstų vairuotoją sustoti važiuojamųjų dalių sankirtoje. Nesavalaikis įvažiavimas į sankirtą ir sustojimas ant užbrūkšniuoto ploto sudaro trukdžius judėti kitiems vairuotojams ir įtakoja spūsčių susidarymą.

Spalio 16-ąją Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė policinę priemonę vienoje judriausių sostinės sankirtų – Geležinio Vilko ir Ukmergės g. sankirtoje. Per 1,5 val. kelių policijos pareigūnai nustatė 23 pažeidėjus, jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d. 

Norime paklausti jūsų, ar reikėtų griežčiau bausti vairuotojus, kurie įvažiuoja į sankryžą ir sustoja ant užbrūkšniuoto ploto?

Ar reikėtų griežčiau bausti vairuotojus, kurie įvažiuoja į sankryžą ir sustoja ant užbrūkšniuoto ploto?

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

16 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist