Antradienį prasidėjus NATO viršūnių susitikimui Vilniuje, įvedami papildomi ne tik automobilių, bet ir pėsčiųjų eismo ribojimai dalyje sostinės gatvių.

Nuo 15 val. pėstiesiems, taip pat ir automobiliams bei kitoms transporto priemonėms, bus draudžiamas eismas Prezidentūros prieigose. Eiti pėstute bei važiuoti transporto priemonėmis nebus galima Universiteto, Liejyklos, L. S. Gucevičiaus gatvėse bei dalyje Dominikonų, Šv. Ignoto bei Totorių gatvių. Draudimas nustos galioti tos pačios dienos 24 val.

Didžioji dalis eismo ribojimų – Senamiestyje 

Vilniuje toliau tęsis ir pirmadienį įsigalioję eismo draudimai. Liepos 10–13 dienomis Senamiestyje numatomi trumpalaikiai eismo ribojimai – Vilniaus g. (nuo Žaliojo tilto iki Gedimino pr.), Gedimino pr. (nuo Vilniaus iki Jogailos g.), Jogailos, Pylimo, Bazilijonų, M. Daukšos, Aušros Vartų, Subačiaus, Maironio, Žvejų, Kalvarijų (nuo Konstitucijos pr. iki Žaliojo tilto), G. Baravyko, V. Nasvyčio, A. Nasvyčio, Upės (nuo A. Nasvyčio g. iki Geležinio Vilko tilto) gatvėse.

Šiomis dienomis automobilių, paspirtukų, dviratininkų ir kt. transporto priemonių eismas bus draudžiamas ir Gedimino pr., A. Smetonos, A. Jakšto, Vasario 16-osios (nuo Šermukšnių iki Pamėnkalnio g.), A. Rotundo, Kražių, Gynėjų, A. Tumėno, A. Goštauto (nuo A. Tumėno g. iki Liubarto tilto), Upės (nuo Žaliojo tilto iki A. Nasvyčio g.), A. Juozapavičiaus, Slucko, Rinktinės (nuo Mindaugo tilto iki Šeimyniškių g.) gatvėmis.

Taip pat liepos 10–13 dienomis nebus galimybės patekti į Gedimino pr. 9A, Tilto g. 14, Baravyko g. 3 ir 10 bei T. Kosciuškos g. 1A stovėjimo aikšteles, o į kitas – gali būti apsunkintas ar ribotas įvažiavimas.

Oro uosto prieigose eismo ribojimai bus trumpalaikiai, jie bus taikomi A. Gustaičio, Oreivių ir Vikingų gatvėse. Keleiviai, turintys bilietus skrydžiams, galės patekti tiek į oro uosto terminalus, tiek į automobilių stovėjimo aikšteles – tam atskirų leidimų nereikės.

Galiausiai Laisvės prospektu nuo Architektų gatvės bus leidžiamas visų transporto priemonių eismas šiaurės kryptimi, link Spaudos rūmų. Pietų kryptimi įvažiavimai į gyvenamuosius rajonus bus galimi tik iš Vakarinio aplinkkelio ir jam gretimų gatvių.

Sostinės viešasis transportas liepos 10–13 dienomis – nemokamas

Vilniaus miesto savivaldybės taryba taip pat yra bendru sutarimu pritarusi sprendimui, kad NATO viršūnių susitikimo metu liepos 10–13 dienomis būtų leista miesto viešuoju transportu važiuoti nemokamai.

Taip siekiama sumažinti galimus nepatogumus dėl įvestų eismo ribojimų, o viešuoju transportu nemokamai galės važiuoti tiek vilniečiai, tiek sostinės svečiai.

Ignas Dobrovolskas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist