Šiuo metu įvairiose Vilniaus miesto lokacijose jau pastatyti devyni „Vilniaus viešojo transporto” vairuotojams skirti poilsio nameliai. Tačiau veikia tik keturi iš jų, o dar du ketinama paruošti naudojimui gruodžio pradžioje.

Poilsio nameliai buvo vienas pernai gruodį Vilnių 17 dienų suparalyžiavusio VVT profsąjungos suorganizuoto neterminuoto vairuotojų streiko dėl „vergiškų“ darbo sąlygų reikalavimų.

VVT atstovai šią savaitę Eltą informavo, kad iki metų pabaigos vairuotojai galės naudotis šešiais jiems skirtais poilsio nameliais.

„Likusiuose trijuose dar neužbaigti įrengimo darbai, trūksta elektros įvado, todėl viešojo transporto vairuotojai kol kas jais negali naudotis. Į poilsio namelius įvesti elektrą planuojama iki metų pabaigos“, – nurodyta atsakyme.

VVT vairuotojams skirti poilsio nameliai yra Parko g. ties Linksmąja g., Santariškių g. prie Vaikų ligoninės, Santariškių – Skersinės g., L. Giros g. ties Gedvydžių g., P. Lukšio VVT žiede, Dariaus ir Girėno g. 84, Baltupio g. ties Ateities g., Fabijoniškių g. Kaimelio VVT žiede ir Liepkalnio g. – Stadiono g.

ELTA primena, kad pernai gruodį buvo pasiektas ir visuomenei paskelbtas galutinis VVT profsąjungos ir vadovybės susitarimas, o streikas užbaigtas.

Anot VVT profsąjungos po streiko su VVT vadovybe buvo pasirašyta nauja kolektyvinė sutartis į kurią įtraukta atlyginimo apmokėjimo sistema su aiškesne nei anksčiau vertinimo sistema. Taip pat nustatyti aiškūs premijų ir priemokų kriterijai ir įtvirtinta tai, kad kartą per metus peržiūrimas atlyginimo indeksavimas, bei buvo sugrąžinti priedai už darbo stažą įmonėje. Galiausiai, buvo įvestos aiškios priemones, kuriomis užtikrinamas darbuotojų poilsis ir pertraukos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist