LTG Link“ pakvietė švęsti traukiniautojų dieną, pasiūlydama gegužės 30 d. visiems vietinių maršrutų bilietams  90 proc. nuolaidą. Pirmą bilietų pardavimo dieną – gegužės 16 d., buvo nupirktas rekordinis bilietų skaičius – 4 tūkstančiai bilietų. Per penkias pardavimo dienas jau išpirktas populiariausias vasaros maršrutas Vilnius–Klaipėda

Traukiniautojų diena pasiteisino, nes matome, kad jau sulaukėme ne tik nuolat traukiniais keliaujančių mūsų klientų aktyvumo, bet bilietus įsigijo ir apie 700 keleivių, kurie traukiniu važiavo seniai arba iki šiol rinkdavosi kitas transporto priemones“, –  sakė „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė. 

Per penkias akcijos dienas daugiausia bilietų nupirkta į maršrutus Vilnius–Kaunas–Vilnius, Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius. Pasak K. Meidės, planuojant akciją buvo prognozuota, kad pirmiausiai bus perkami bilietai į populiarius maršrutus, tačiau traukiniautojų dieną rekomenduojama aplankyti ir kitus Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuos gal seniai norėjosi pamatyti, bet nebuvo tam tinkamos progos. „LTG Link“ kasdien siūlo rinktis iš daugiau nei 170 reisų, kurie aplanko daugiau nei 100 vietovių. 

„Siekiame, kad kuo daugiau žmonių patys išbandytų keliavimo traukiniu privalumus ir platų mūsų siūlomų paslaugų spektrą, taip pat pajustų skirtumus tarp keliavimo traukiniu ir vairuojant automobilį“, – sako  K.Meidė. Anot K.Meidės, traukiniautojų dienai parinkta darbo diena, tad kelionę traukiniu ypač kviečiami išbandyti kasdien į darbą automobiliu važinėjantys žmonės. Traukinių tvarkaraščiai yra patogiai priderinti vykstantiems dirbti į kitus miestus, pavyzdžiui, Visagino gyventojai vis dažniau traukiniu dirbti keliauja į Ignaliną, į Vilnių dirbti važiuoja kauniečiai ir atvirkščiai, į Klaipėdą  vyksta Šilutės rajono gyventojai. 

Keliauk Lietuvoje“ turizmo rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Dovilė Seliukė sako, kad dažnu atveju kelionės po Lietuvą apsiriboja didžiųjų miestų maršrutais – tačiau labai norisi atkreipti dėmesį, kad Lietuva nesibaigia tik populiariausiais keliais. Verta šiemet aplankyti 2024 m. kultūros sostinę Kaišiadoris, ar traukiniu lengvai pasiekiamą ir dėmesio vertą Valkininkų geležinkelio stotį ir vandens bokštą. Pasak, D.Seliukės, visa Lietuva atradimais be galo turtinga, nes mūsų šalyje – net penki skirtingi etnografiniai regionai su išskirtinėmis patirtimis. Būtent jas šį sezoną atrasti kviečia nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“, pradedanti kampaniją „Patirk vasarą, kuria norisi dalintis“.

„Dažnai net neįsivaizduojame, kokios įdomybės slepiasi Lietuvos regionuose, kuriuos tik pravažiuojame pakeliui, tačiau nesustojame praleisti daugiau laiko. Todėl norime pakviesti leistis į naujus horizontus ir siūlome keliautojams tikrų, unikalių patirčių, kurių istorijos sužadintų norą pažinti giliau, užsibūti ilgiau ir patiems kurti savo patyrimus bei neišdildomus prisiminimus ir mažiau įprastais maršrutais “, – sako D. Seliukė. 

Per vieną dieną traukiniauti gali iki 20 tūkstančių keleivių, vidutiniškai kasdien Lietuvoje traukiniais keliauja apie 12 tūkstančių traukiniautojų. Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių. Kelionė traukiniu – puiki alternatyva kelionei automobiliu, kai tikslą pasiekti galima nevairuojant, negaištant laiko spūstyse, traukiniauti patogu, nes važiuojant  galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų laukia platus gėrimų ir užkandžių asortimentas. 

90 proc. nuolaida galioja perkant bilietus tik internetu arba mobilioje programėlėje. „LTG Link“ skatina bilietus dažniau pirkti skaitmeniniais kanalais, kurie yra patogūs naudoti, o klientai visada bus pasiekiami ir operatyviai informuojami apie kelionės aplinkybes. Nupirkti su 90 proc. nuolaida bilietai negrąžinami.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

28 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist