Oro uostas

Masinis skrydžių atšaukimas paveikė ir Vilniaus keliautojus: „Itaka“ informuoja dėl dviejų atšauktų kelionių

Pastarosiomis savaitėmis Europoje buvo atšaukta tūkstančiai skrydžių, tai paveikė ir kelionių organizatoriaus „Itaka“ suplanuotas keliones iš Vilniaus į Madeirą. Dėl oro linijų bendrovių  „Enter Air“ ir „Smartwings“ atšauktų skrydžių kelionių organizatorius „Itaka“ informuoja, jog birželio 21 ir 28 dienomis į Madeirą vykti turėję lėktuvai nekils, todėl atšaukiami abu šių datų atostogų paketai. 

Pasak „Itaka“ generalinio direktoriaus Dominik Miłowski, skrydžius tenka atšaukti dėl kelių vienu metu sutapusių aplinkybių.

„Visų pirma, nuoširdžiai atsiprašome visų žmonių, kurių atostogų planai buvo sujaukti. Su tokia situacija aviacijos sektoriuje susiduriame pirmą kartą per 30 agentūros gyvavimo metų, todėl mums patiems tai didelis netikėtumas ir iššūkis. Bet net ir sudėtingomis sąlygomis ieškome sprendimų: pasiūlėme keliautojams alternatyvius išskridimo variantus iš Lenkijos miestų ir dalis tuo pasinaudojo. Žmonėms, norintiems perkelti savo atostogas į kitas datas ar kitas kryptis – tiek artimiausiuose, tiek vėlesniuose vasaros ar žiemos sezonuose – taikysime specialią nuolaidą. O tiems, kuriems alternatyvūs variantai netiko, pinigai bus grąžinti nedelsiant”, – sako D. Miłowski. 

 

Kelionių organizatorius „Itaka“ dalinasi informacija, kad popandeminiu laikotarpiu susidarė kontraversiška situacija. Artimiausios vasaros kelionės yra visiškai parduotos ir poreikis atostogoms toliau auga, tačiau oro linijų bendrovės susiduria su įvairiais iššūkiais: laikinu oro erdvių uždarymais, orlaivių ir visų grandžių darbuotojų trūkumu. Dėl šių priežasčių krizinės situacijos jau kurį laiką fiksuojamos Londono, Amsterdamo, Briuselio, Tuniso oro uostuose. Dabar tai pasiekė ir Lietuvą. 

Kelionių organizatoriaus „Itaka“ didžiąją dalį skrydžių vykdo su oro linijų bendrovėmis „Enter Air“ ir „Smartwings“, kurios atlieka reguliarius ir užsakomuosius skrydžius visame pasaulyje. Konkrečiai šiuo atveju, šių dviejų datų skrydžiai buvo atšaukti dėl skrydžio įgulos trūkumo: Madeiros oro uostas yra ypatingoje geografinėje vietovėje ir nusileidimas jame – vienas sudėtingiausių pasaulyje, todėl ten gali skristi tik specialius mokymus praėję bei itin patyrę pilotai.

„Itaka“ vadovas D. Miłowski patvirtina, kad pokyčiai paveikė tik šiuos du numatytus skrydžius, kita užsakomųjų skrydžių programa į Madeirą nuo liepos 5 d. įvyks kaip numatyta. Nesikeičia ir kitos „Itaka“ organizuojamos kelionės, vasaros sezono išvykimai į Graikijos salas Zakintą ir Tasą, taip pat Albaniją vyksta pagal numatytą planą. Dėl išsamesnės informacijos keliautojai turėtų kreiptis į savo kelionių agentūros atstovus arba „Itaka“ klientų aptarnavimo liniją.

 

Pranešimas spaudai

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
36 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Andrė

Na,čia jau tokia agentūra, lapkričio mėnesį nieko nepaaiškinę atšaukė skrydį į Gran Kanariją, viskas buvo sumokėta, užsakyta. Tipo sezonas baigais. Ir nieko nesiūlė. Grąžinam pinigus ir atstokit. Tad labai gerai pagalvokit, ar verta turėti reikalų su agentūra.

Tatjana

Mes praeitą savaitę su šeima negalėjome išskristi į Ispaniją, per Londoną. Airbaltic aršaukė skrydį, tiesiog prieš pat skrydį, kai kurie net buvo praėję registraciją. Dėl to mes praradome antrą skrydį Londone, apartamentų registraciją…o kur dar moralinė žala, kai sugadino atostogas, vaikų laukimą… Ir žinote, ką bendrovė pasakė, kad apmokės mums tik jų bilietus…o kitos mūsų patirtos išlaidos jiems nerūpi…va taip… Kovosim iki galo.

600€

Tai ne tik pinigai, dar ir EU261 po 600€ kiekvienam.

buvo

visi itaka renkasi del kazko, del kainos pagrinde, bet tada nusvila … man buvo kai pries 8 men daryta rezervacija atsaukia likus 25 dienoms, sakydami kad keliautoju nesusirinko…

XooX

Taip ir sakykit, kuras pabrango… Kam čia kabinti tuos makaronus?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button