Vis daugiau Europos šalių neįsileidžiant į savo oro erdvę Baltarusijos oro bendrovių, o Lietuvai uždraudus visus skrydžius į šalį ir iš jos, jei skrendama virš Baltarusijos, Rusijos bendrovė „Aeroflot“ atšaukia penktadienio skrydį iš Maskvos į Vilnių, 

Tai BNS patvirtino Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas.

„Į Vilniaus oro uostą rytoj turėjęs atvykti „Aeroflot“ orlaivis yra atšauktas. Apie priežastis mes nieko kol kas nežinome, oro bendrovė neinformavo“, – BNS sakė T. Vasiliauskas.

Anot jo, orlaivis iš Maskvos Vilniaus oro uoste turėjo leistis penktadienį 18 valandą. Neįvyks ir tą pačią dieną numatytas „Aeroflot“ skrydis iš Vilniaus į Maskvą.

Pasak oro uostų atstovo, „Aeroflot“ skrydžiai vyksta kartą per savaitę.

Lietuvos Vyriausybė pirmadienį uždraudė oro kompanijoms skristi į Lietuvą ir iš jos per Baltarusijos oro erdvę, o trečiadienį uždraudė į Lietuvos oro erdvę įskristi Baltarusijos oro vežėjams.

Po incidento, kai sekmadienį Minske priverstinai buvo nutupdytas bendrovės „Ryanair“ lėktuvas, Europos Sąjungos (ES) lyderiai sutarė uždrausti Baltarusijos oro bendrovėms skraidyti į bloką ir paragino ES bendroves neskraidyti virš Baltarusijos.

Autorius Paulius Viluckas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

61 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist