Nuo gruodžio 22 d. bus pradėtas nuolatinis keleivių pervežimas iš Baltarusijos į Vilniaus bei Kauno oro uostus. Šiuos reguliarius, kasdienius reisus vykdys didžiausias Baltijos regiono tarptautinių maršrutų vežėjas „Ecolines“. Pasak Lietuvos oro uostų, nors šiandien nemažai keleivių iš kaimyninės valstybės naudojasi lietuviškų oro uostų paslaugomis, reguliarūs reisai į mūsų šalį padės pritraukti dar daugiau baltarusių.

Žadami kasdieniai reisai Minskas-Vilnius – 4 kartus per dieną, o reisai Minskas-Kaunas – 3 kartus. Tais pačiais autobusais bus vykdomi ir atgaliniai reisai. Iki Vilniaus autobusai iš Minsko turėtų važiuoti apie 4 valandas, o iki Kauno – apie 6.

„Sprendimas pradėti šiuos reisus iš Minsko į Vilniaus bei Kauno oro uostus yra labai paprastas – to pageidavo keleiviai. Iki šios dienos nebuvo nė vieno reguliaraus vežėjo, kuris pristatytų keleivius iš Baltarusijos į Lietuvos oro uostus. Taigi, mes būsime pirmieji, kurie užtikrins reguliarius reisus į šalies oro uostus didesniam keliaujančių patogumui. Taip pat visiems keleiviams užtikrinsime ir įprastas mūsų autobusų paslaugas – nemokamus gėrimus, patogias sėdynes, multimediją ir kt.“, – apie naujuosius reisus kalba tarptautinių maršrutų vežėjo „Ecolines“ Lietuvos-Lenkijos regiono vadovas Remigijus Dvareckas.

Lietuvos oro uostų Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė, komentuodama reguliarius reisus iš Baltarusijos į Vilniaus bei Kauno oro uostus, pabrėžia, kad toks sprendimas gerokai palengvins kaimyninės šalies keleivių susisiekimą.

„Stebint keleivių iš kaimyninių valstybių srautus, pastebime, kad atvykstančiųjų iš Baltarusijos daugėja. Tiesa, iki šiol jiems nebuvo sukurtos patogios sąlygos iš savo šalies tiesiogiai ir patogiai pasiekti mūsų oro uostų. Tad atsiradus reguliariems reisams į Vilniaus ir Kauno oro uostus, galime tikėtis, kad besirenkančių mūsų paslaugas baltarusių sulauksime ir dar daugiau“, – teigia I. Baltrušaitienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist