Susiekimo ministras Marius Skuodis praneša, kad jau nuo šių metų gegužės du kartus per savaitę vyks tiesioginiai skrydžiai Vilnius–Lisabona ir Vilnius–Hamburgas. Pasak „Airbaltic“ viceprezidento Manto Vrubliausko, pirmieji skrydžiai prasidės gegužės 2 ir 4 dienomis, prekyba bilietais jau startavusi.

„Šiandien žengiame dar vieną svarbų žingsnį plečiant Lietuvos pasiekiamumo ir skrydžių žemėlapį! Lietuvos oro uostams pasirašius ilgalaikes investicines sutartis, jau nuo gegužės mėn. pradžios „Airbaltic“ Vilnių su Lisabona ir Hamburgu sujungs mažiausiai dviem savaitiniais skrydžiais“, – antradienį savo „Facebook“ paskyroje dalinosi M. Skuodis.

Ministras pabrėžė, kad skrydžiai bus vykdomi ištisus metus – tiek vasaros, tiek žiemos aviacijos sezonu.

Taip pat, anot jo, skrydžiai šiomis kryptimis vyks „ne vienerius ir ne kelerius metus“.

„Sutartys, kurias pasirašė oro uostai ir „Airbaltic” kompanija yra iš tiesų ilgalaikės“, – antradienį vykusiame naujų krypčių pristatyme tvirtino jis.

Taip pat, M. Skuodis paminėjo, kad šių krypčių atsiradimas patvirtina, jog „rizikos pasidalijimo” skrydžių skatinimo modelis ir partnerių indėliai veikia, yra patrauklūs kompanijoms ir leidžia didinti Lietuvos pasiekiamumą.

M. Vrubliauskas paminėjo, kad „Airbaltic“ su Lietuvos oro uostais (LOU) pasinaudojo šiuo skatinimo modeliu ir sudarė sutartį, pagal kurią bendrovės nuostoliai bus kompensuojami iki kol nauji maršrutai taps pelningi. Tada, anot jo, dalis pelno bus skiriama LOU.

„Labai svarbu pažymėti, kad tai yra bendras projektas su Lietuvos oro uostais, rizikos pasidalinimo modeliu. Mes pirmą kartą turime tokį projektą ir juo džiaugiamės, nes iš tikrųjų jis padeda išvengti rizikos, kuri būna pirmais keliais metais pradedant projektą“, – aiškino M. Vrubliauskas.

„Iš kitos pusės, kai maršrutas taps pelningas, mes esame įsipareigoję dalį to pelno grąžinti Lietuvos oro uostams“, – pridūrė jis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

28 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist