Stilius

Dizaino leidinys „Created in Lithuania“ iškeliavo į gatves

Džiugios naujienos – gegužės pradžioje pristatytas antrasis itin geidžiamo dizaino leidinio „Created in Lithuania“ numeris iškeliavo į platinimo vietas. Pirmieji tik kartą per metus leidžiamą ir nemokamai platinamą, įdomių pažinčių su Lietuvos dizaino kūrėjais bei vertingų įžvalgų kupiną leidinį viešosiose miesto vietose ras vilniečiai.

Šiuo metu antrąjį „Created in Lithuania“ numerį Vilniuje galima rasti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įsikūrusioje „Caffeine“ kavinėje ir Turizmo informacijos centruose Pilies bei Didžiosios gatvėse. Taip pat ribotas skaičius žurnalo egzempliorių įsikūrė kavinėse „Crooked Nose & Coffee Stories“, „Strange Love“, viešbutyje „Comfort“, Šiuolaikinio meno centre, grožio salone „UFF“, startuolių mekoje „Rise Vilnius“, Vilniaus dailės akademijoje.

Artimiausiu metu leidinys pasieks ir kitus Lietuvos miestus: jį bus galima rasti Kauno knygyne „Knygų ministerija“, Klaipėdos „Kultūros fabrike“, taip pat Nidos meno kolonijoje.

 

Šiemet „Created in Lithuania“ dedikuotas identitetui, tad savo puslapiuose skaitytojus siekia įtraukti į diskusiją apie Lietuvos dizaino identitetą bei jo išskirtinumą pasauliniame kontekste.

Antrajame „Created in Lithuania“ numeryje skaitytojai ras kruopščiai atrinktus naujos kartos lietuviško dizaino prekinius ženklus, komunikuojančius išskirtinę tapatybę. Kiekvienas jų atskleidžiamas individualiai, stengiantis pažinti kūrybos impulsus ir kūrėjų filosofiją. Taip pat skaitytojų laukia įkvepiančios Lietuvos dizaino kūrėjų istorijos bei ekspertų Roberto Jusaičio, Ievos Zubavičiūtės, Victorios Dias, Aido Urbelio ir Karolinos Jakaitės įžvalgos apie Lietuvos simboliką, dizaino istoriją, išskirtinius lietuviško dizaino bruožus ir ženklodaros ateities tendencijas.

Leidinys platinamas lietuvių ir anglų kalbomis, todėl pernai balandžio mėnesį pasirodęs pirmasis „Created in Lithuania“ numeris sulaukė didelio populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Jis buvo pastebėtas ir lietuviškojo dizaino atstovų vardus populiarinio svarbiausiuose tarptautiniuose dizaino renginiuose Jeruzalėje, Shenzhen (Kinija), Londone, Niujorke, Paryžiuje ir kitur. O už išskirtinį dizainą sulaukė pripažinimo kultinėje tarptautinėje grafinio dizaino platformoje „Behance“ ir pateko tarp geriausiųjų grafinio dizaino kategorijoje.

 

Antrojo „Created in Lithuania“ leidinio tiražas ribotas, todėl netrukus skaitytojus pasieks ir elektroninė, taip pat nemokama jo versija, kurią bus galima skaityto internete.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button