MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Created in Lithuania
Stilius

Dizaino leidinys „Created in Lithuania“ iškeliavo į gatves

Džiugios naujienos – gegužės pradžioje pristatytas antrasis itin geidžiamo dizaino leidinio „Created in Lithuania“ numeris iškeliavo į platinimo vietas. Pirmieji tik kartą per metus leidžiamą ir nemokamai platinamą, įdomių pažinčių su Lietuvos dizaino kūrėjais bei vertingų įžvalgų kupiną leidinį viešosiose miesto vietose ras vilniečiai.

Šiuo metu antrąjį „Created in Lithuania“ numerį Vilniuje galima rasti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įsikūrusioje „Caffeine“ kavinėje ir Turizmo informacijos centruose Pilies bei Didžiosios gatvėse. Taip pat ribotas skaičius žurnalo egzempliorių įsikūrė kavinėse „Crooked Nose & Coffee Stories“, „Strange Love“, viešbutyje „Comfort“, Šiuolaikinio meno centre, grožio salone „UFF“, startuolių mekoje „Rise Vilnius“, Vilniaus dailės akademijoje.

Artimiausiu metu leidinys pasieks ir kitus Lietuvos miestus: jį bus galima rasti Kauno knygyne „Knygų ministerija“, Klaipėdos „Kultūros fabrike“, taip pat Nidos meno kolonijoje.

Šiemet „Created in Lithuania“ dedikuotas identitetui, tad savo puslapiuose skaitytojus siekia įtraukti į diskusiją apie Lietuvos dizaino identitetą bei jo išskirtinumą pasauliniame kontekste.

Antrajame „Created in Lithuania“ numeryje skaitytojai ras kruopščiai atrinktus naujos kartos lietuviško dizaino prekinius ženklus, komunikuojančius išskirtinę tapatybę. Kiekvienas jų atskleidžiamas individualiai, stengiantis pažinti kūrybos impulsus ir kūrėjų filosofiją. Taip pat skaitytojų laukia įkvepiančios Lietuvos dizaino kūrėjų istorijos bei ekspertų Roberto Jusaičio, Ievos Zubavičiūtės, Victorios Dias, Aido Urbelio ir Karolinos Jakaitės įžvalgos apie Lietuvos simboliką, dizaino istoriją, išskirtinius lietuviško dizaino bruožus ir ženklodaros ateities tendencijas.

Leidinys platinamas lietuvių ir anglų kalbomis, todėl pernai balandžio mėnesį pasirodęs pirmasis „Created in Lithuania“ numeris sulaukė didelio populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Jis buvo pastebėtas ir lietuviškojo dizaino atstovų vardus populiarinio svarbiausiuose tarptautiniuose dizaino renginiuose Jeruzalėje, Shenzhen (Kinija), Londone, Niujorke, Paryžiuje ir kitur. O už išskirtinį dizainą sulaukė pripažinimo kultinėje tarptautinėje grafinio dizaino platformoje „Behance“ ir pateko tarp geriausiųjų grafinio dizaino kategorijoje.

Antrojo „Created in Lithuania“ leidinio tiražas ribotas, todėl netrukus skaitytojus pasieks ir elektroninė, taip pat nemokama jo versija, kurią bus galima skaityto internete.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Uptown Spring Market“ pataria: detalės kuria įvaizdžio visumą

Evaldas Činga

Vilniuje prasidėjo didžiausia nuolaidų mugė – „Fashion bazaar išpirktuvės”

Donatas Andrijauskas

„Mados infekcijos“ kastingas: pakabos lieka užkulisiuose, ant podiumo – asmenybės!

Evaldas Činga

„Fashion bazaar išpirktuvės” savaitgalį vilios sostinės stileivas ir kainų medžiotojus

Evaldas Činga

DIZAINO AUKCIONAS kviečia registruotis!

Evaldas Činga

5 „Uptown Spring Market“ pavasarinės mugės idėjos stilingiems namams

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika