„We run Vilnius” bėgimo renginys kviečia visus Lietuvos ir Ukrainos vaikus esančius Lietuvoje bėgti kartu iki pergalės. Didžiausiame pavasario bėgime „We Run Vilnius“ „Adventica Ukrainiankids.lt“ vaikų bėgimas bus skirtas rinkti paramą Ukrainos vaikų stovykloms. Renginyje ukrainiečiai vaikai bėgs nemokamai.

Tradiciniu pavasario bėgimu tapęs „We Run Vilnius“ bėgimas, kuris vyks gegužės 29 dieną Vilniuje, dedikuoja vaikų bėgimo distanciją Ukrainos vaikams. Visa už registracijas šioje vaikų distancijoje surinkta suma bus skirta ukrainiečiais vaikais Lietuvoje besirūpinančiam fondui „Ukrainiankids.lt“, nuo pat karo pradžios organizuojančiam ukrainiečių vaikų dienos stovyklas.

„Norime prisidėti prie pagalbos ukrainiečiams taip, kad ta pagalba būtų iškart vykdoma ir jaučiama. Džiaugiamės, kad galime rinkti finansinę pagalbą būtent „Ukrainiankids.lt“ fondui, kurio labdaringa veikla yra aiškiai matoma ir proaktyvi,“ – sakė VšĮ „Tarptautinis maratonas“ direktorius Gediminas Pajėda.

Vaikų distancijoje nemokamai dalyvauti kviečiami ir patys Ukrainos vaikai, esantys Lietuvoje. 300 metrų mažųjų bėgikų distancija taps laisvės bėgimu – kartu iki pergalės Lietuvos vaikai bėgs kartu su ukrainiečių atžalomis. 

„Nuo pirmos savaitės į Lietuvą atvykus nuo karo baisumų bėgantiems vaikams, gerų žmonių pagalba pradėjome organizuoti jiems dienos stovyklas Vilniuje ir Kaune. Šiandien, kiekvieną savaitgalį čia susirenka jau 3000 vaikų ir mamų. Jie bendrauja tarpusavyje, jiems kuriamos specialios programos ir vaišės. Jaučiam, kad jau atėjo metas ne tik jiems būti kartu ir apsiprasti Lietuvoje, bet būti kartu ir su Lietuvos vaikais. Tikim, kad šis simbolinis bėgimas bus geras startas naujoms draugystėms” – sako vienas iš stovyklos organizatorių Laurynas Šeškus.

Distancijos rėmėjas pramogų parkas „Adventica“ taip pat prisideda prie bėgimo dovanodamas pakvietimus dalyviams, o ukrainiečius vaikus nemokamai apsilankyti pramogų parke kviečia bet kada.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist