Kyumenkan Kendo Dojo Lietuva kviečia dalyvauti atvirose treniruotėse ir informuoja, kad artimiausios, atviros ir nemokamos visiems  Kendo praktikos Vilniuje vyks Vasario 16 d. ir kovo 9 d. 19.30 val. Užsiėmimai organizuojami Lazdynų laisvalaikio centre, II a. salėje (Erfurto g. 13). 

Nieko nėra sunkiau, kaip eiti į nežinomą ir į nepažįstamą vietą. Bet Jūs tvirtai nusprendėte, kad norite keisti ir išbandyti save! Tai pirmas žingsnis, su kuriuo mes Jus sveikiname.
Tad, nedvejokite ir eikite pirmyn. Ateidami pas mus atsineškite lengvą sportinę aprangą, higienos reikmenis bei dušo šlepetes.

Į treniruotę reikia ateiti anksčiau, prieš 15 – 20 minučių. Instruktorius Jus supažindins su tvarka praktikos metu.

Pirmos treniruotės metu instruktorius supažindins su aprangos etiketu, teisingu kardo laikymu ir stovėsena.

Įėjus į sporto salę nusilenkite dodžo – kovos dvasiai, vietai kurioje vyks kendo praktika. Taip pat linktelėkite salėje esantiems kendokom – žmonėm užsiiminėjantiems kendo. Instruktorius paduos Jums kardą – šinai ir jis arba vyresnis kendoka paaiškins Jums kardo laikymo ir stovėsenos pagrindus. Tuomet ieškokite vietos eilės gale, stebėkite ir dalyvaukite veiksmuose užsiėmimų salėje.

Jei nesigaus teisingai atlikti instruktoriaus padiktuotų užduočių, nenusiminkite. Susikaupkite ir dar atkakliau siekite savo tikslo – kiekvieną užduotį padaryti geriausiai. Pastangos niekada nenueina veltui.

Jeigu nesupratote užduoties, iš karto klausimų neuždavinėkite: visi klausimai instruktoriui pateikiami po praktikos. Sekite savo vyresnių draugų pavyzdžiu ir stenkitės daryti geriau už juos. Jei instruktorius matys, kad tikrai stengiatės, bet kyla keblumų atliekant užduotį, jis prieis prie Jūsų ir patars kaip galima būtų panaikinti susidariusias kliūtis.

Registracija:

http://www.kendo.lt/pirmoji-treniruote/

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist