Vis daugiau žmonių įgyvendina savo svajones ir tikslus, kurie nėra tiesiogiai susiję su jų pagrindine profesija ar išsilavinimu. Eduard Kostir keletą metų mąstė apie šokių studijos įkūrimą, keletą mėnesių organizavęs atidarymą, dabar jau kviečia visus šokiui Karoliniškėse.

Su šokiu vaikinas nebuvo susijęs profesionaliai, tačiau nusprendė, jog su choreografų pagalba gali sukurti žmonėms galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį ir gyvai pabendrauti. Šiuo metu šokių studijoje „Farfalla“ darbuojasi pats Eduardas, kuris daugiausiai užsiima administracine veikla, o šokių pamokas veda šokio pedagogikos paskutinio kurso studentė Ieva. Mergina šokėjus įkvepia savo energingumu ir be tarpišku bendravimu – visuomet besišypsanti ir atidi kiekvienam šokėjui, kurio vardą įsimena jau pirmojoje pamokoje.

„Išvertus iš ispanų kalbos „Farfalla“ reiškia drugelį, kuris, mano nuomone, simbolizuoja fiziškai aktyvų ir sąmoningą gyvenimą, pilną teigiamu emocijų ir nuolatinio judėjimo į priekį,“ – apie šokių studijos pavadinimo kilmę pasakojo Eduardas.

Šiuo metu studijoje veikia dvi grupės: pirmojoje mokomasi įvairių Lotynų Amerikos bei tradicinių Europos šokių poromis, o antrojoje – moterys gali išmokti solo latino pagrindų. Pamokos vyksta Vilniaus Ryto progimnazijoje du kartus per savaitę. Pirmoji pamoka yra nemokama, todėl yra laukiami visi norintys išbandyti.

Daugiau informacijos apie šokių studiją „Farfalla“ galite rasti čia.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pritariate, jog Vilniaus oro uostui būtų suteiktas M. K. Čiurlionio vardas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist