Šeštadienį „Avia Solutions Group“ arenoje vykusios „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Vilniaus „Wolves“ neapsiėjo be neramumų.

Dar rungtynių metu iš „Ryto“ klubo sirgalių sektoriaus „Wolves“ komandos bei jos sirgalių atžvilgiu pradėjo sklisti įžeidžiantys šūksniai ir gestai, į VIP arenos ložę buvo pradėti mėtyti pašaliniai daiktai.

Mačui pasibaigus konfliktas įsismarkavo ir „Ryto“ sirgaliai įlipo į aukščiau buvusią arenos administracijos VIP ložę, kurioje rungtynes stebėjo arenos ir „Wolves“ klubo administracijų darbuotojai.

Neramumai vyko ir arčiau aikštelės esančiose arenos zonose, į aikštelę skriejo organizatorių klubo sirgalių atributika, papildomos apsaugos prireikė ir prie „Wolves“ atsarginių žaidėjų suolo.

Renginio metu apsaugos užtikrinimu rūpinosi arena, pagal susitarime su organizatoriumi numatytus įsipareigojimus. Konfliktui nerimstant, arenos administracijos iniciatyva, nedelsiant buvo iškviesti ir policijos pareigūnai, kuriems atvykus incidentas buvo numalšintas.

Reaguodamas į viešojoje erdvėje pasirodžiusius komentarus apie apsaugos trūkumą, „Avia Solutions Group“ arenos direktorius Andrius Žiauberis pakomentavo kilusią situaciją:

„Apgailestaujame dėl arenos lankytojams kilusių nepatogumų, esame labai susirūpinę dėl šeštadienį įvykusio incidento, nieko panašaus arenoje iki šiol nebuvo nutikę. Džiaugiamės, kad situaciją pavyko suvaldyti ir nei vienas asmuo jos metu fiziškai nenukentėjo. Arenoje vykstančių renginių saugumas yra mūsų prioritetas, todėl su renginių organizatoriais visada įtvirtiname susitarimą dėl bazinio apsaugos darbuotojų kiekio, kurį organizatorius paveda mums užtikrinti, bei organizatoriaus prievolę įvertinti galinčias kilti grėsmes ir informuoti arenos administraciją apie papildomos apsaugos poreikį.

Po kilusio incidento inicijavome susitikimą su renginyje dirbusia apsaugos įmone ir aptarėme veiksmus, kuriuos privaloma įgyvendinti siekiant, jog būtų užtikrintas renginių dalyvių saugumas. Netrukus mus pasieks rekomendacijos, kuriomis pasidalinsime su „Ryto“ klubu, tačiau jau dabar aišku, kad tokio tipo rungtynėms reikalingas kur kas didesnis apsaugos darbuotojų kiekis nei bazinis. Gavę rekomendacijas spręsime, kiek tiksliai reiktų didinti apsaugos darbuotojų kiekį ir to prašysime „Ryto” klubo administracijos. Privalome užtikrinti visas sąlygas, kad ateityje tokios ar panašios situacijos neįvyktų”, – saugumo svarbą pabrėžė A. Žiauberis.

„Dar kartą apgailestaujame dėl kilusių nepatogumų ir tikimės, kad ateityje tokių rizikų pavyks išvengti. Savo ruožtu ir toliau bendradarbiausime su apsauga bei „Ryto“ klubu ir sieksime, jog visos pateiktos rekomendacijos būtų įgyvendintos bei būtų užtikrintas visų arenos renginių dalyvių saugumas”, – kalbėjo arenos vadovas.

Nuotr.: Dainius Labutis (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist