Rugpjūčio 18-19 dienomis į Lietuvą atvyks teniso treneriai iš Rafaelio Nadalio teniso akademijos, įsikūrusios šio vieno žymiausių pasaulio tenisininkų gimtinėje, Maljorkoje. Treneriai praves atviras nemokamas treniruotes įvairaus meistriškumo teniso mėgėjams – vaikams ir suaugusiesiems Vilniuje bei Kaune. Taip pat atskirai dirbs su sportininkais, siekiančiais profesionalios tenisininkų karjeros.

Vizito ir treniruočių tikslas – pristatyti Rafaelio dėdės ir jo ilgamečio trenerio Tonio Nadalio sukurtą treniravimo metodiką, duoti patarimų žaidėjams, suteikti informaciją apie galimybę Lietuvos tenisininkams tobulėti Rafa Nadal akademijoje, kuri įsikūrusi Maljorkoje, Ispanijoje.

“Džiaugiamės, kad lietuviai galės iš arčiau susipažinti su Rafa Nadal akademijos treneriais, pabendrauti, gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Suprantama, kolegų tenisininkų susidomėjimas didžiulis, juk kviečiami visi, tačiau vietų atviroms nemokamoms treniruotėms dar turime” – atskleidė Rafa Nadal akademijos atstovė Baltijos šalims Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė.

Į Lietuvą pasikviesti trenerius iš Rafa Nadal Academy pašnekovei galvoje kirbėjo jau keletą metų, tačiau įgyti pasitikėjimą, įsigilinti į akademijos specifiką bei susidraugauti su pasaulinio lygio sportininkais reikėjo nemažai laiko ir įdirbio. “Nuo 2016-ųjų metų organizuojame Baltijos šalių teniso mėgėjų ir profesionalų treniruočių stovyklas Rafa Nadal akademijoje, Maljorkoje. Akademijos vadovybė bei treneriai įsitikino, kad tenisas yra itin populiarus mūsų šalyje, teniso lygis taip pat auga, todėl pavyko juos įkalbinti atvykti pas mus. Rafa Nadal akademijos trenerių atvykimas į Lietuvą – išskirtinė galimybė teniso mėgėjams ir profesionalams”, – įžvelgė Rafa Nadal akademijos atstovė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist